POZVÁNKA NA ATRAKTIVNÍ VOLEJBALOVOU PODÍVANOU S PLÁTENÍKEM V AKCI

0

Druholigová soutěž mužů ve volejbale se blíží do svého finiše a tak jsme zjišťovali, jaká je situace u aktuálně vedoucího týmu jedné ze tří druholigových skupin TJ ZIKUDA TURNOV. „V tuto chvíli se sice nacházíme v čele tabulky, ale soutěž ještě není zdaleka u konce. Čekají nás čtyři kola s kvalitními soupeři, což představuje osm utkání a ve hře je ještě 24 bodů,“ přiblížil trenér turnovského týmu Jan Šimůnek.

* Kteří soupeři vás ještě čekají a na koho se mohou diváci těšit v turnovské hale?
Vesměs to budou soupeři z horní poloviny tabulky, takže očekáváme ještě tuhé bitvy. V domácím prostředí se hned v následujícím kole utkáme s druhou Mladou Boleslaví. Poté nás čeká zájezd ke čtvrtému týmu z Chabařovic, následovat bude domácí souboj s o záchranu bojujícím Sokolovem a soutěž zakončíme na palubovce třetího Jablonce nad Nisou.

* Šlágrem a vyvrcholením sezóny tak bude asi domácí utkání s Mladou Boleslaví v sobotu 22. února a poslední kolo soutěže v Jablonci nad Nisou.
Máte pravdu, pojizerské derby s Mladou Boleslaví by mělo v sobotu 22. února opět zaplnit turnovskou halu stejně jako prosincové utkání s Jabloncem, kam si našlo cestu bezmála 200 diváků. Mladá Boleslav předvádí v této sezoně výborný volejbal, kdy především díky Markovi Dlouhému, který tým posílil před sezonou z extraligových Benátek, vyměnila loňský boj o záchranu za aktuálně druhé místo tabulky. Další pikantností v boleslavském dresu je turnovský odchovanec Patrik Feštr, který se bude jistě chtít ve svém rodišti vytáhnout. My bychom rádi do tohoto utkání vyléčili všechny šrámy a šli do zápasu v plné síle i s Konečným a Pláteníkem, který se od domácího zápasu s Jabloncem v našem dresu z důvodu velkého časového vytížení neobjevil. Doufáme proto, že si diváci najdou cestu do turnovské haly a vytvoří opět odpovídající atmosféru boji o čelo tabulky.

* Děkujeme za rozhovor a na viděnou v hale TJ…

Sobota 22. února
* VOLEJBAL, II. liga: TJ Turnov – VK Mladá Boleslav. Začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 9.00 a v 13.00 hodin.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.