VŮZ VYLÉTL Z DÁLNICE, ŘIDIČ ZEMŘEL

0

Tři jednotky hasičů zasahovaly ve čtvrtek 25. dubna večer u tragické dopravní nehody, která se stala nedaleko Turnova v nájezdu R35 na R10. Hasičům byla událost ohlášená v 19.49 hodin a na místo ihned vyrazili profesionální hasiči z Turnova, Liberce a turnovská dobrovolná jednotka. Vůz Renault Laguna v zatáčce doslova přelétl přes svodidla, několikrát se otočil a dopadl zhruba po 100 metrech do nízkého porostu. Řidič byl nalezen několik metrů od vozidla a přivolaný lékař konstatoval smrt. Hasiči provedli protipožární opatření a pomáhali s prohledáváním okolí, neboť bylo třeba se ujistit, že muž cestoval ve voze sám. Nikdo další nebyl nalezen.

n201304261212_zap_171_2013_nehodaPodrobnosti nehody jsou v šetření policie a taktéž možná souvislost s nehodou, která se stala o několik hodin dříve v Liberci, kde řidič vozu srazil v Žitavské ulici motocyklistu a z místa nehody ujel.
Hasiči pomáhali policistům při vyšetřování a osvětlovali místo zásahu, poté převrátili havarovaný vůz zpět na kola a odtáhli ho k silnici. Uniklé provozní náplně zasypali sorbentem. Jednotka turnovských hasičů se vrátila na základu až po půlnoci.

Zdenka Štrauchová, tisková mluvčí, Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje, zdenka.strauchova@hzslk.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.