PROHRA MEZI KAPKAMI DEŠTĚ

2

Trávník na městském fotbalovém stadionu po přeháňce ještě pořádně neoschl, když začal v neděli 13. srpna v 17.00 hodin úvodní duel nového divizního ročníku, ve kterém turnovští hostili tým z Vysokého Mýta. Ti mužstvo z Českého ráje vloni dvakrát porazili, takže bylo co oplácet.

V průběhu zápasu se několikrát vyznamenal domácí brankář Hyka

V první půli, která nakonec skončila bez branek, se ale několikrát mohli spíš radovat hosté. Radost jim vždy překazil turnovský brankář Hyka. Po změně stran šli hosté do vedení, šance měli i domácí. Ty zlomily přísně nařízená penalta v 63. minutě a druhý gól hostů o necelých deset minut později. V 83. minutě se Turnovským podařilo snížit na 1:2. Poslední minuty byly hodně nervózní, utkání, které tímto rozdílem i skončilo, mělo ještě málem fyzickou dohru při cestě do šaten. Nebýt sporně nařízené penalty, mohlo se dohrávat v jiné atmosféře. Ještěže s posledními minutami utkání všechny zchladila další přeháňka…