POZVÁNKA NA 21. ROČNÍK MEMORIÁLU LUDVÍKA DAŇKA 2021

0

21. ročník mezinárodního atletického mítinku proběhne v úterý 14. září od 15.00 na Městském atletickém stadionu Ludvíka Daňka v Turnově. Loňský mítink jsme museli vloni s ohledem na pandemickou situaci zrušit a letos jej posunout z května na září.

Tradičně připravujeme hlavní memoriálovou disciplínu – hod diskem, společně se skokem o tyči a vrhem koulí zařadíme také divácky atraktivní běžecké disciplíny. Součástí programu budou tradičně i smíšené žákovské štafety 8 x 200 m, které se poběží jako Memoriál Karla Koláře. Turnovský mezinárodní atletický mítink ovšem není pouze o hodu diskem. Další memoriálové disciplíny připomínají vynikající turnovské atlety nebo závodníky, kteří jsou s Turnovem spjatí:
Hod diskem – Memoriál Ludvíka Daňka, olympijského vítěze
Běh na 800 m – Memoriál Antonína Lederera a Jana Kašpárka
Běh na 400 m překážek – Memoriál Michala Kobosila
Skok o tyči – Memoriál Františka Svobody
Hod oštěpem – Memoriál Antonína Koška
8 x 200 m (žactvo) – Memoriál Karla Koláře

Letos se mítink koná na konci atletické sezony, což poznamenalo účast závodníků, stejně tak opatření spojená s pandemickou situací pro vstup zahraničních závodníků do ČR.
Aktuálně je přihlášeno 150 závodníků. Hod diskem: Mauricio Ortega – Kolumbie, Robert Urbánek – Polsko, Róbert Szikszai – Maďarsko, Irfan Shamshuddin – Malajsie, Češi – Michal Forejt, Jakub Forejt, Petr Procházka a Igor Gondor.

Program je připraven již od 15.00 hodin, slavnostní zahájení proběhne v 16.00 hodin, hlavní disciplína – hod diskem – bude zahájena v 16.30 hodin. Odpolední program ukončí v 19.20 hodin vyhlášení tomboly.

Aktuální informace na: http://acturnov.com/

(Zdroj: Jana Svobodová, AC Turnov)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.