ŠROUBÁRNA SLAVÍ KULATÉ VÝROČÍ

0

V pátek 30. září si jedna z tradičních turnovských firem připomene 60. výročí od svého založení. Při této příležitosti je pro veřejnost připraven den otevřených dveří v době od 12.00 do 16.00 hodin. Zájemci budou moci nahlédnout do výrobních prostor, připraveno je občerstvení a doprovodný program. „Naše firma má v Turnově velmi bohatou historii a je jedním z významných zaměstnavatelů pro město a okolí,“ uvedl ředitel společnosti Jaroslav Vávra. Podnik má v současnosti 180 zaměstnanců, jeho roční obrat je zhruba 220 mil. Kč.

n201109261359_vakci_165_011_sroubtuŠroubárna Turnov, a. s., je výrobcem šroubů, podložek, soustružených dílů převážně podle výkresů pro automobilový průmysl a různá další odvětví v České republice i v zahraničí. Firma dále nabízí tepelné zpracování a různé povrchové úpravy. To vše s vysokou kvalitou, přijatelnou cenou, dokonalým servisem a logistikou. Certifikovaný systém kvality a životního prostředí je dnes již standardem. „Naši zákazníci jsou především v České republice a na Slovensku, dodáváme i do států EU, určitou raritou mohou být objednávky z Brazílie, Mexika a Číny,“ přibližuje ředitel Vávra.

Historie společnosti Šroubárna Turnov je psána od roku 1951. Moderní rozvoj Šroubárny Turnov se datuje od roku 1992, kdy byl původní státní podnik transformován na akciovou společnost. Od roku 1996 investovala Šroubárna Turnov do modernizace výrobního zařízení přes 400 mil. Kč a i nadále chce pokračovat v trendu rozvoje a další modernizace společnosti.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.