PĚKNÉ PRÁZDNINY S ORIENTAČNÍM BĚHEM V ČESKÉM RÁJI

0

Pěkné prázdniny (PP) s orientačním během (OB) v Českém ráji jsou třídenní tříetapové mezinárodní závody v orientačním běhu pořádané turnovským oddílem od roku 1992!
Letos se uskuteční v termínu od 24. do 26. srpna s centrem na louce u osady Srbsko (Branžež). Program začne v pátek v podvečer krátkou tratí, následovat bude sobotní klasika a na závěr v neděli krátká trať.
Pro závodníky je připraven i doprovodný program. Pro širokou veřejnost bude připravena lehká ukázková trať z centra závodu.

Přihlášeno je předběžně 1 552 závodníků, limit CHKO Český ráj je však stanoven na 1 300 a naplněn byl za neuvěřitelných 31 vteřin! Závodníci jsou přihlášeni ze sedmi států: ČR, Maďarsko, Německo, Polsko, Rusko, Slovensko, Velká Británie.
Na startu bude i řada reprezentantů nejen z ČR. K favoritům by měli patřit Anna Štičková, Kamila Gragorová a Pavel Kubát. Za pořádající oddíl startují reprezentanti Německa – Dorothea Müller a Moritz Döllgast, kteří budou chtít také bojovat o přední umístění.

Pořadateli akce jsou členové Oddílu orientačního běhu TJ Turnov, přátelé a kamarádi. Speciální poděkování: CHKO Český ráj, Lesy ČR, s. p., Kinský dal Borgo, a. s., a obcím Branžež, Dobšín, Kněžmost a Libošovice.
Podrobné informace na www.niceholidays.cz.

Jindřich Kořínek, předseda oddílu, Jindrich.Korinek@email.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.