MIMOŘÁDNÝ SPORTOVNÍ SVÁTEK: TURNOV BUDE HOSTIT FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU MUŽŮ V BASKETBALE!

0

Od středy 6. do pátku 8. února budeme mít možnost vidět v turnovské sportovní hale a v Tipsport aréně v Liberci celkem osm nejlepších basketbalových týmů v republice! Konkrétně šest nejlepších týmů Mattoni NBL po základní části a vítěze základní části Českého poháru plus vlastníka tzv. divoké karty (což budou Kondoři Liberec). Přestože zbývají do konce základní části Mattoni NBL ještě čtyři kola, již dnes můžeme téměř s jistotou říci, které týmy by to měly být: Nymburk, Ostrava, Kolín, Pardubice, Prostějov a Děčín, Sparta nebo Opava B a Kondoři Liberec.

Ve středu 6. února se uskuteční čtvrtfinále (dva zápasy v Turnově a dva v Liberci), poté ve čtvrtek 7. února vítězové sehrají semifinále (po jednom v Turnově a Liberci) a páteční finále se již uskuteční v liberecké aréně a bude v přímém přenosu vysíláno Českou televizí.

Pokud nám los bude příznivý (pracujeme na tom), uvidíme v Turnově dva naše odchovance, kteří to dotáhli až k profesionálním smlouvám. Za Děčín hraje Honza Jiřiček a za Pardubice Josef Příhonský. Za liberecké Kondory nastupuje v první lize Dominik Petřivý.

Přijďte se podívat na nejlepší republikové basketbalové týmy! Budou roztleskávačky, přijedou basketbalové celebrity, vstup do haly bude dobrovolný…

Ve středu 6. února zápasy začínají v 17.00 a v 19.30 hodin, ve čtvrtek 7. února v 17.00 hodin. Kdo s kým se na turnovské palubovce utká, budeme ještě upřesňovat, sledujte proto buď stránky TvA nebo www.basket-turnov.wbs.cz.

Tomáš Mareš, mara.basket@tiscali.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.