JARNÍ SOUTĚŽ TVA A FIRMY CYKLOSPORT KAMPO O KOLO ZA OSM TISÍC! (díl II.)

0

Redakce TvA společně s turnovskou firmou Cyklosport Kampo Kamila Poláka připravila zejména pro děti a teenagery předprázdninovou jarní soutěž o zajímavé ceny. V prodejně Cyklosport Kampo u turnovského nádraží najdete širokou nabídku jízdních kol, doplňků a sportovního oblečení. Toto zboží je atraktivní právě v této době vrcholícího jara. Kamil Polák je navíc jako bývalý aktivní cyklistický závodník vyhlášeným odborníkem, který vám rád v prodejně zodpoví všechny dotazy týkající se tohoto sportu.

O co se bude „hrát“? Firma Cyklosport Kampo do soutěže věnovala tři hodnotné ceny:
1. cenou je jízdní kolo v hodnotě 7 990 Kč
2. cenou je přilba Author v hodnotě 700 Kč
3. cenou je tričko Moira v hodnotě 500 Kč

 

Soutěž probíhá tříkolově, otázky byly, resp. budou zveřejněny ve vydání novin TvA (a bezprostředně poté také na internetu) s datem 19. května, 2. června a 16. června. Každé kolo soutěže probíhá samostatně.

 

Vítězkou druhého kola, kdy se soutěžilo o přilbu Author (toto kolo bylo vyhlášeno v novinách TvA s datem 2. června), se stala Renata Špačková z Ohrazenic. Na snímku jí cenu před prodejnou Cyklosportu Kampo předává Kamil Polák. Gratulujeme! Tohoto kola soutěže se zúčastnilo 49 čtenářů.

 

Ve vydání novin s datem 16. června (a nyní i na internetu) vyhlašujeme třetí, finálové kolo soutěže. Soutěžit můžete o v pořadí 1. cenu, kterou je jízdní kolo v hodnotě 7 990 Kč.

 

CO MUSÍTE UDĚLAT PRO TO, ABYSTE VYHRÁLI?

Odpovědět na jednu jedinou otázku:

* Jaká je cena nejlevnějšího a nejdražšího jízdního kola v prodejně Cyklosport Kampo u turnovského nádraží? Nápověda: Ceny se dozvíte přímo v prodejně.

 

Své odpovědi doručte VÝHRADNĚ (!) v písemné podobě (na e-maily nebude brán zřetel) poštou nebo osobně na adresu redakce TvA: Nádražní 1092, 511 01 Turnov. Heslo: Cyklosport Kampo (nezapomeňte napsat svoji adresu a telefonní číslo!). Uzávěrka tohoto kola soutěže je ve čtvrtek 24. června v 16.00 hodin. Cena bude výherci předána přímo v prodejně 25. června a jméno výherce se dozvíte ve vydání novin TvA s datem 30. června a na internetu TvA.

 

Hodně štěstí!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.