IMPACT: SEDM STATEČNÝCH V MATIČCE STOVĚŽATÉ

0

KICKBOX */ V půlce června proběhlo v Praze mistrovství České republiky, jehož se zúčastnilo mezi jinými také sedm borců turnovského Impactu. A nejenže legendárním trenérům Janovi a Petrovi Kazdovým udělali velkou radost, ale zároveň také skvěle reprezentovali město Turnov. „Ve hře jsme měli čtyři muže, dvě dívky a v kategorii 10 – 12 let jednu žákyni. V pátek proběhlo vážení a pak se šlo na věc,“ přiblížil Petr Kazda. Podle jeho dalších slov jejich svěřenec Ladislav Knébl získal dvě stříbrné medaile v kategorii do 81 kg, a to jak ve full, tak i light contactu! Andrei Gomzyk bral bronz v kategorii full contactu do 75 kg a Franta Pallo boxující ve váhové kategorii 79 kg obsadil pěkné 4. místo.

„Filip Vertéši měl smůlu ve váze 37 kg, protože vypadl v prvním kole s pozdějším finalistou ze Slovenska. Pech měla také Markéta Brožová, když v kategorii do 65 kg po návratu z mateřské dovolené prohrála s vítězkou celého turnaje,“ doplnil jeden z trenérů turnovských kickboxerů.

Bojovné výkony bez ohledu na nepříznivý los nicméně podali také další členové výpravy z daliměřické sokolovny. Kateřina Sudková (60kg) sic vypadla v prvním kole, ale výhru své soupeřce rozhodně nepřenechala lacino. Velice těžkou pozici měl Marcel Nesvadba v kategorii Masters, ale prohra s legendou a desetinásobným mistrem světa mezi veterány Milošem Černým byla více než čestná.

To populární „Kazďáci“ se i přes svůj sportovně požehnaný věk veterány rozhodně stále ještě necítí. Jak nám prozradili, koncem září se chystají svou formu otestovat za velkou louží. V americkém Orlandu je čeká další mistrovství světa, a rádi by z něj přivezli další cenné medaile, do své již tak úctyhodné sbírky!

Karel Vodrážka, vodraz@centrum.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.