HOKEJ JDE DO DALŠÍHO OBDOBÍ POD STARONOVÝM VEDENÍM

0

V samém závěru června proběhla ve venkovních prostorách koupaliště v Maškově zahradě volební valná hromada spolku HC Turnov 1931. Hojná byla účast jak ze strany rodičů, tak i ze sportovní veřejnosti.

Představitelé města se s omluvou na valnou hromadu nedostavili, ale i bez jejich účasti bylo o čem jednat. V nové správní radě došlo oproti minulému volebnímu období pouze k jediné změně.
Po zprávě předsedy správní rady k uplynulému roku následovaly zprávy o činnosti „A“ a „B“ mužstva, ze dvou pohledů – organizační a sportovní hledisko – se probírala hlavně mládež a o své činnosti informovala také Stará garda HCT. Následovalo schválení hospodaření uplynulého roku a poté došlo na volby členů správní rady a kontrolní komise.

Za Martina Volfa, který už nekandidoval, naskočil na jeho post Jakub Duda, jinak správní rada spolku na další volební období zůstala i nadále ve složení MUDr. Ivan Bašta, Jakub Duda, Vladimír Jágr, Mgr. Ivo Konejl, Mgr. Pavel Mlejnek, Ing. Petr Soudský a Ing. Libor Šlechta. O týden později jejich první schůze potvrdila v pozici předsedy Vladimíra Jágra, jemuž budou i nadále nápomocni místopředsedové Petr Soudský a Libor Šlechta. Zcela nové složení má ovšem kontrolní komise spolku, která bude pracovat ve složení – Jiří Slabý, Ing. Tomáš Špinka a Martin Volf.

„Valná hromada se nesla v přátelském duchu, kdy nejprve byla zhodnocena minulá sezona ovlivněná celosvětovou pandemií COVID 19. Dále byl přítomným představen výhled do sezony nadcházející a další rozvoj prostor zimního stadionu. Z řad hostů bylo položeno spoustu dotazů, které byly snad zcela zodpovězeny,“ shrnul průběh VH člen správní rady HC Turnov 1931 Pavel Mlejnek. V dotazech na vedení klubu diskutující nejvíc zajímala výše příspěvků, otázka registrace mládeže a další podobné organizačně-provozní náležitosti hokejového spolku.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.