FLORBALISTKY PROHRÁLY, FOTBALISTÉ VYHRÁLI ANEB SPORT O PRVNÍM ZÁŘIJOVÉM VÍKENDU

0

* Florbal: Mezinárodní utkání sehrály florbalistky TJ Turnov a SG Sparrkasse Weissenfels (Chemnitz) v sobotu 6. září v podvečer v hale TJ Turnov ve Skálově ulici. Turnovské ženy prohrály vysoko 0:14.

„Německý celek hraje nejvyšší německou ligu žen, ve které v sezoně 2007/2008 skončil na druhém místě. Naše ženy začínají teprve svoji druhou sezonu takže oproti německému celku stále získáváme zkušenosti. Naše herní nevyzrálost byla znát především v obrané fázi utkání, kdy naši nedůslednost a nepozornost Němky využívaly k velmi časté střelbě především z hranice malého brankoviště,“ poznamenal k utkání Radim Kolomazník z turnovského klubu. Přesto si nemyslí, že to byl soupeř „nehratelný“. Podle něho by některé týmy z naší soutěže německý tým dokázaly alespoň potrápit výsledkově i herně. „Úroveň německého týmu by ve srovnání s našimi soutěžemi byla někde na úrovni naší druhé nejvyšší soutěže,“ doplnil Kolomazník.

* Fotbal. V neděli 7. září v 5. kole divize skupiny C zvítězil FK Pěnčín-Turnov na svém hřišti nad mužstvem z Horních Měcholup 2:0 a v tabulce jsou Turnovští druzí bod za Ovčáry. Branky: 48. Mrklas, 90. Jedounek. Turnovský Jíra navíc v 87. minutě neproměnil penaltu! Utkání přihlíželo 300 diváků. Turnov: Cimbál – Selinger, Jíra, Vokáček, Škréta – Plátek, Mencl, Patočka, Koubek (63. Hnízdo) – Mrklas (75. Jedounek), Zdražil. Trenér Emil Šafář.
O víkendu se hrálo také 4. kolo krajského přeboru. Sedmihorky na hřišti Cvikova vyhrály 2:0 (dvě branky vsítil Ondřej Staněk v 49. a 63. minutě), FK Pěnčín-Turnov B prohrál v Semilech 4:1. Sedmihorky jsou v tabulce na 5. místě, Turnov je poslední s pouhým jedním bodem!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.