ČESKÁ NOC V POLSKÉM SZCZYRKU

0

Zástupci turnovské Taneční a pohybové školy ILMA se spolu s dalšími uměleckými a hudebními formacemi z Liberce zúčastnili v úterý 17. února komponovaného českého dne v polském městečku Szczyrk, které je dějištěm 9. ročníku EYOWF (Zimní evropský olympijský festival mladých). Organizátorem celé akce, zaštítěné EU, byli zástupci olympijského výboru z Liberce, který převezme štafetu této sportovní události v roce 2011.

„Česká noc“ v tamějším kulturním centru byla příjemným zpestřením pro sportovce a jejich trenéry, kteří zde mohli shlédnout ve dvou blocích taneční show TaPŠ ILMA. Účinkující byli z řad mistrů světa a finalistů stylu street dance, hiphop, mixing blues, disco fox, latina show. Největší obdiv sklidili Terezka Zahradníčková a Daniel Zikmund (na snímku), mistři světa  2008 v latina duo show a držitelé 2. místa z mistrovství světa v Rakousku.

 

Kromě tanečníků z ILMY v Polsku vystoupilo zajímavé hudební seskupení Aries s velkolepou bubnovou show a neméně zajímavé bylo i vystoupení modelingové agentury Rea models. Občerstvení zajišťovala restaurace Ambiente z Liberce, která zde představila tradiční českou gastronomii a naše vynikající pivo.

 

Šárka Salabová, TaPŠ Ilma, www.ilma.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.