ČERVNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Posbírat přehled červnových sportovních nabídek na Turnovsku nebylo moc obtížné. Většina soutěží již skončila, v klubech a oddílech se rekapituluje, máme za sebou i sportovní vrchol roku, kterým byl bezesporu atletický Memoriál Ludvíka Daňka. Přesto ještě je co sledovat. Zraky sportovních fandů by se měly zaměřit na fotbal. Fotbalisty FK Pěnčín-Turnov čekají ještě dva domácí zápasy…

Úterý 2. června
* V 8.30 hodin začíná na Městském stadionu L. Daňka krajské finále POHÁRU ČESKÉHO ROZHLASU v atletice žactva. Pořádá Žlutá ponorka a AŠSK.

 

Čtvrtek 4. června

* V 8.30 hodin 3BOJ – okresní finále. Pořádá Žlutá ponorka a AŠSK .

 

Sobota 6. června

* SKALÁK 09. AMK Vyskeř ve spolupráci s obecním úřadem pořádají III. ročník cyklozávodu do vrchu. Letos jsou pro účastníky připraveny dvě trasy. Tak jako v předešlých ročnících je součástí doprovodného programu běh na kapličku a jízda zručnosti pro děti. Připraveno je občerstvení. Další info na www.vysker.cz , kontakt J. Jirman, tel. 603 207 790, jirijirman@seznam.cz .

* FOTBAL. Krajský přebor: FK Sedmihorky – Mimoň, začátek v 17.00 hodin.

 

Neděle 7. června

* FOTBAL. Divize C: FK Pěnčín-Turnov – Dvůr Králové, začátek v 17.00 hodin.

 

Sobota 13. června

* VOLEJBAL. Krajský přebor, ženy: TJ Turnov B – Příšovice, muži: TJ Turnov B – Malá Skála. Začátek v 10.00 a ve 13.00 hodin (hraje se na antukových kurtech pod atletickým stadionem ve Skálově ulici).

* FOTBAL. Krajský přebor. FK Pěnčín-Turnov B – FK Cvikov, začátek v 17.00 hodin (hraje se na stadionu v Pěnčíně). Poslední zápas sezony na domácím hřišti!

 

Sobota 20. června

* V 8.00 hodin začíná na střelnici MS VESECKO Malý Rohozec soutěž v brokové střelbě PRECIOSA PARCOUR 2009 na 2×25 terčů. Tento střelecky a divácky velmi atraktivní závod je součástí celoroční soutěže Pojizerská liga brokových střelců 2009. Občerstvení zajištěno.

* FOTBAL. Krajský přebor: FK Sedmihorky – Desná, začátek v 17.00 hodin. Poslední zápas sezony.

 

Neděle 21. června

* FOTBAL. Divize C: FK Pěnčín-Turnov – Velim, začátek v 17.00 hodin. Poslední zápas sezony!

 

Pondělí 22. června

* Ve 13.00 hodin začíná na Městském stadionu L. Daňka BĚH OLYMPIJSKÉHO DNE. Pořádá Žlutá ponorka a AŠSK.

Sobota 27. června
* 90 let fotbalu v Sedmihorkách. Začátek v 9.00 hodin, po celý den bude na stadionu hrát hudba. Od 10.00 do 11.00 hodin se uskuteční „sranda match“ minižáků a žáků proti rodičům. Od 11.00 do 12.00 hodin budou probíhat dovednostní soutěže – střelba na bránu s plachtou, slalom atd. Od 12.30 do 13.00 je na programu slavnostní uvítání. Od 13.00 do 15.00 bude probíhat autogramiáda slavného fotbalisty (překvapení dne!). Od 13.00 do 14.30 bude sehráno utkání STARÉ GARDY proti sponzorům, následuje vyhlášení nejlepších hráčů a tomboly. Hlavní program začne v 16.30, kdy začíná utkání A mužstva proti prvoligovému týmu z Jablonce. Děti se mohou těšit na nafukovací skákací hrad a jiné akce.
* Sportovní den hasičů v Ploukonicích v hasičském areálu u Jizery.

Program:
– 9.00 – zahájení 4. ročníku dětské soutěže „O Ploukonického dráčka“, která se koná pod záštitou senátora PhDr. Jaromíra Jermáře
– 14.00 – zahájení okrskové soutěže s netradičními disciplínami
– Následuje vyhlášení výsledků soutěže a volná zábava při reprodukované hudbě do pozdních večerních hodin
(Grilované prasátko, a dobré pivo jsou samozřejmostí!)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.