TOMÁŠ KLUS OTEVŘEL NA SYCHROVĚ BRÁNY LÉTU A TVA POSKYTL VELMI NETRADIČNÍ ROZHOVOR

0

Jelikož se všechny mé články drží stejného konceptu, tedy nejprve se snažím přenést atmosféru z dané akce a pak někdy následuje i malý rozhovor s daným umělcem, rozhodla jsem se, že ten, na kterém pracuji nyní, bude jiný. V neděli odpoledne jsem si na Sychrově povídala netradičním způsobem s Tomášem Klusem a tento rozhovor pro vás, čtenáře TvA, také připravuji. Je zřejmé, že se v zámecké zahradě na Sychrově neobjevil jen tak náhodou. Mělo to svůj důvod. Zahajoval zde svoje turné – Tomáš Klus a jeho cílová skupina „KONEČNĚ VENKU“. Jak jsem se k Tomášovi dostala, si nechám za dveřmi své novinářské kuchyně. Co ale můžu a chci určitě napsat, je to, že celý tým v čele s manažerkou Tomáše Kluse, Barbarou Falgeovou, jsou fajn lidi, kteří jsou na svých místech právem a mají tam co dělat, a za to jim všem patří velký dík, především tedy paní manažerce.

n201307020902_vakci_172_013_klusPovídání s Tomášem bylo příjemné a také hodně přínosné, odnesla jsem si z něj hlavně to, že bychom se neměli bát být šťastní. Neměli bychom se bát mít radost z maličkostí jen proto, že náš soused se zrovna neraduje. A také to, že pokud se nám něco na našem životě nelíbí, je potřeba zkusit to změnit a ne o tom jenom mluvit. Celý rozhovor je vlastně abeceda, na téměř každé písmenko jsem vymyslela nějaké slovo, to jsem Tomášovi řekla a on odpověděl tak, jak to zrovna cítil a co ho zrovna napadlo. Věřím, že se rozhovor bude líbit, máte se na co těšit, objeví se zde již brzy.

A pokud vás zajímá jaký koncert byl, napadá mě slovo fantastický. Byl to opravdu nezapomenutelný zážitek, který rozjasnil tváře všem, kteří se ten den na Sychrově objevili. Byl to ten nejlepší start prázdnin, který jsme si mohli přát. Zatančili jsme si a zazpívali písně, které jsme měli možnost odhlasovat na internetových stránkách. A tak Tomáš Klus zahrál například věci z prvního alba jako Inzerát, Mimorealita… ale i novější jako jsou Pánubohudooken nebo novinka Nebudu vám lhát. Na své si přišli i všichni ti, kteří mají rádi Tomášovu improvizaci, což byli podle výbuchů smíchu takřka všichni, kteří se na Sychrov přijeli podívat. A pokud ne na pořád, tak alespoň na tento jediný večer měl člověk pocit, že vše je tak jak má být a že svět je prostě a jednoduše krásný. A za to patří Tomášovi a jeho cílové skupině velký dík.

Zuzana Kolářová
zuza.kolarova@gmail.com

201307020902_vakci_173_013_klus

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.