ČERVNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Tradiční červnové sportovní pozvánky nabízejí především utkání v kopané – Jizeran Doubrava slaví 90 let, je zde také zajímavá pozvanka na streetový basketbalový turnaj pro celou rodinu.

Sobota 6. června
* FOTBAL / I. B třída: Rovensko – Pěnčín. Výkop v 17.00 hodin.

Neděle 7. června
* FOTBAL / KP: FK Pěnčín-Turnov B – FK Sedmihorky, Jablonecko- OP: Jenišovice B – Radčice, M. Skála – Tanvald. Výkop v 17.00 hodin.

Sobota 13. června
* POZNEJ BASKETBAL Z JINÉ STÁNKY. Od 10.00 hodin se uskuteční STREETBALLOVÝ TURNAJ u TSC haly u nádraží – muži a mix 17+. Občerstvení, hudba, graffiti a pro ty nejmenší mini koše a skákací hrad. Více na www.streetball-turnov.cz.
* FOTBAL / KP: Sedmihorky – Semily, I. A třída: Mírová – Mimoň, I. B třída: Jenišovice –Rovensko, Liberecko – OP: Pěnčín – Raspenava, Semilsko – OP: Přepeře – Roztoky (14.00 Semily!). Výkop v 17.00 hodin, není-li uvedeno jinak!

Neděle 14. června
* FOTBAL / Semilsko – OS: Rovensko B – Horka,  Future Studenec – Přepeře B (Semily!). Výkop v 17.00 hodin.
* FOTBAL / DIVIZE: FK Pěnčín-Turnov – Živanice. Výkop v 17.00 hodin. Pozor! Toto utkání se bude předehrávat ve středu 10. června od 17.30 hodin!

Sobota 20. června
* PLOUKONICKÝ DRÁČEK, 10. ročník dětské soutěže v požárním sportu. Začátek v 9.00 hodin v hasičském areálu u Jizery. Soutěž je zařazena do seriálu soutěží  dětského superpoháru, který pořádají okolní hasičské sbory. Děti soutěží v požárním útoku a  štafetě. Všechna soutěžní družstva budou díky sponzorům odměněna.
Od 18.00 hodin na stejném místě na tuto soutěž naváže 3. ročník noční soutěže pro dospělé s překvapením.
* SK JIZERAN DOUBRAVA – OSLAVY 90 LET OD ZALOŽENÍ. Program začíná v 10.30 hodin, v 16.00 je výkop utkání mezi Jizeranem Doubrava a Spartou Praha (staré gardy), v dnesu několikanásobného ligového mistra se představí bývalí špičkoví hráči.
* FOTBAL / Jablonecko – OP: Jenišovice B – Kokonín, Semilsko – OS: Tatobity – Přepeře B. Výkop v 17.00 hodin.

Neděle 21. června
* FOTBAL / Jablonecko – OP: M. Skála – Držkov. Výkop v 17.00 hodin.
* TJ SOKOL PĚNČÍN slaví. V letošním roce budeme společně slavit   40. výročí založení oddílu kopané v Pěnčíně.
Při této příležitosti je v neděli 21. června na hřišti ve sportovním areálu připraven bohatý program:
– Od 15.00 hodin se představí nejmenší fotbalisté.
– Na 16. hodinu je připraveno přátelské utkání mezi TJ SOKOL PĚNČÍN – BÍLÍ TYGŘI LIBEREC. Na parkovišti bude otevřen autobus Bílých tygrů, který si bude moci každý návštěvník prohlédnout. O přestávce utkání se připravuje soutěž o zajímavé ceny pro mládež.
– Po skončení utkání proběhne seskok parašutistů a od 17.30 hodin autogramiáda BÍLÝCH TYGRŮ LIBEREC.
Občerstvení po celé odpoledne zajištěno! Vstupenky jsou slosovatelné  – pěkné ceny pro návštěvníky.

Sobota 27. června
* FOTBALOVÝ TURNAJ.
10. ročník turnaje proběhne na travnatém hřišti v Loučkách. Mužstva se mohou hlásit u Dušana Habra na tel. 604 200 770. Počet hráčů 5+1, možnost libovolného střídání, startovné 700 Kč za mužstvo, losování skupin v 8.30 hodin.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.