ZÁJEM O ZŠ V ULICI 28. ŘÍJNA V TURNOVĚ JE REKORDNÍ!

0

Vzhledem k tomu, že v poslední době přibývají dotazy rodičů ohledně přijetí žáků do 1. a 6. tříd, upřesňuji aktuální situaci v naší škole. K nástupu do 1. tříd se nyní (28. ledna) hlásí 63 žáků, což pro nás obnáší povinnost otevřít tři první třídy. Do šestých tříd se z okolních škol hlásí 48 žáků. Tyto počty pro nás znamená, že zájem o naši školu je rekordní, alespoň za posledních 10 let.

Protože letos odcházejí v červnu ze školy velmi silné deváté ročníky (89 žáků) a počítáme opět s větším počtem dětí, které se dostanou na osmileté gymnázium, doufáme, že se nám podaří žáky do budoucích šestých tříd v co největším počtu umístit. Vyrozumění o přijetí žáků do prvních tříd by si rodiče měli vyzvedávat v termínu 17. – 21. února, vyrozumění o přijetí do šestých tříd bude dodáno rodičům do konce dubna, kdy budou známy výsledky přijímacího řízení do osmiletého gymnázia.

Tuto informaci berte prosím i jako poděkování všem učitelům a zaměstnancům školy za jejich práci, a také rodičům za důvěru, kterou nám dávají a která nás zavazuje.

Mgr. Jaromír Frič, ředitel školy, reditel@2zs-turnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.