VYŠLO NOVÉ ČÍSLO ZPRAVODAJE SDRUŽENÍ ČESKÝ RÁJ

0

V těchto dnech vychází další číslo Zpravodaje Sdružení Český ráj, ve kterém zájemci najdou řadu informací o dění na poli cestovního ruchu v turistickém regionu Český ráj. Jeho obsahem je například zhodnocení letošní letní turistické sezony z pohledu pracovníků informačních center i podnikatelů nebo představení mikroregionů Jizera, Novopacko a Svazek obcí Brada. Zpravodaj také přináší celostránkový rozhovor s Margaretou Pospíchalovou z rodiny Schliků, která spravuje jednu z nejvyhledávanějších oblastí Českého ráje – Prachovské skály. Čtenáři se dozví také více o nových regionálních propagačních materiálech, veletrzích cestovního ruchu, kterých se bude Sdružení Český ráj účastnit a nabídce služeb, kterou sdružení připravilo pro podnikatele v regionu pro rok 2010.

Součástí zpravodaje jsou také aktuální informace o projektech Regionální produkt Český ráj, Greenway Jizera, Zlatá stezka Českého ráje a Značení kulturních a turistických cílů a řada dalších aktualit.

Zpravodaj bude v tištěné podobě k dispozici na informačních centrech v Českém ráji, veletrzích cestovního ruchu a dalších prezentačních akcích. Opět je také zdarma ke stažení na internetových stránkách regionu pod odkazem: http://www.cesky-raj.info/cs/info/sdruzeni-cesky-raj/zpravodaj-scr/

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.