TURNOVŠTÍ STUDENTI ZABODOVALI V REPUBLIKOVÉ SOUTĚŽI

0

Na konci března proběhlo několik soutěží v dovednostech středoškoláků, v nichž se na předních místech umístili studenti a žáci naší školy. V Alešově ulici se v úterý 29. března konalo krajské kolo soutěže v grafických disciplínách. Soutěžilo se v psaní na klávesnici, korektuře textu a wordprocessingu. Soutěžního klání se zúčastnilo celkem 29 studentů, z nichž studenti naší školy obsadili v jednotlivých kategoriích přední místa. Vítězem ve wordprocessingu se stal Jan Gallus, v korektuře textu se Lenka Prágrová umístila na druhém místě a Markéta Nekolová v psaní na klávesnici skončila třetí.

Ve dnech 30. a 31. března proběhlo v Chomutově finálové kolo celostátní odborné soutěže zručnosti budoucích obráběčů kovů KOVO Junior 2011. Zúčastnilo se jí celkem 11 dvoučlenných družstev. Součástí soutěže byly dva praktické úkoly – zhotovení výrobku podle technické dokumentace a měření dílců. Z naší školy se na druhém místě umístil Lukáš Zajíc, žák 3. ročníku učebního oboru Obráběč kovů, vítěz regionálního kola.

Vynikající umístění našich žáků a studentů v těchto náročných soutěžních disciplínách, a navíc v tak velké konkurenci je dobrou prezentací školy.

 

Ing. Taťána Kohoutová a PhDr. Alena Svobodová

Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola Turnov, www.ohsturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.