TURNOVŠTÍ STUDENTI ZABODOVALI V REPUBLIKOVÉ SOUTĚŽI

0

Na konci března proběhlo několik soutěží v dovednostech středoškoláků, v nichž se na předních místech umístili studenti a žáci naší školy. V Alešově ulici se v úterý 29. března konalo krajské kolo soutěže v grafických disciplínách. Soutěžilo se v psaní na klávesnici, korektuře textu a wordprocessingu. Soutěžního klání se zúčastnilo celkem 29 studentů, z nichž studenti naší školy obsadili v jednotlivých kategoriích přední místa. Vítězem ve wordprocessingu se stal Jan Gallus, v korektuře textu se Lenka Prágrová umístila na druhém místě a Markéta Nekolová v psaní na klávesnici skončila třetí.

Ve dnech 30. a 31. března proběhlo v Chomutově finálové kolo celostátní odborné soutěže zručnosti budoucích obráběčů kovů KOVO Junior 2011. Zúčastnilo se jí celkem 11 dvoučlenných družstev. Součástí soutěže byly dva praktické úkoly – zhotovení výrobku podle technické dokumentace a měření dílců. Z naší školy se na druhém místě umístil Lukáš Zajíc, žák 3. ročníku učebního oboru Obráběč kovů, vítěz regionálního kola.

Vynikající umístění našich žáků a studentů v těchto náročných soutěžních disciplínách, a navíc v tak velké konkurenci je dobrou prezentací školy.

 

Ing. Taťána Kohoutová a PhDr. Alena Svobodová

Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola Turnov, www.ohsturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.