TURNOVSKÁ ZDRAVOTNICKÁ ŠKOLA SLAVÍ 50. VÝROČÍ ZALOŽENÍ

0

U příležitosti blížícího se 50. výročí založení Střední zdravotnické školy v Turnově se v úterý 7. června na travnaté ploše atletického stadionu uskutečnil turnaj v softbalu. Ze všech pozvaných středních škol okresu Semily se turnaje nakonec zúčastnila čtyři smíšená družstva z Gymnázia Turnov a SZŠ Turnov. Díky pěknému počasí, kvalitní fyzické přípravě, herním dovednostem a dobré náladě všech zúčastněných turnaj proběhl ke spokojenosti organizátorů i hráčů.

Vítězem turnaje se po dramatickém průběhu stalo družstvo septimy Gymnázia Turnov. Na druhém a třetím místě se pak umístila družstva 2. a 3. ročníku SZŠ Turnov. Hlavní turnaj pro zpestření doprovázely netradiční zdravotnické soutěže, zájemci si pak mohli nechat zdravotnickou službou změřit krevní tlak.

Věříme, že tato akce přispěla nejen k připomenutí 50. výročí založení naší školy, ale i příjemnému závěru školního roku. Chtěli bychom poděkovat Městské sportovní organizaci za pronájem plochy, panu Karlu Štrinclovi za diplomy, panu Aleši Resslerovi za občerstvení a studentům 3. ročníku zdravotnického lycea za pomoc při organizaci celé akce. V pořadí další akcí k výročí bude tradiční soutěž v poskytování první pomoci za účasti zahraničních partnerů, která proběhne v pátek 24. června od 8.00 v areálu SZŠ Turnov a blízkém okolí. Tímto srdečně zveme širokou veřejnost.

 

Mgr. Iveta Vavřichová

Mgr. Michal Loukota

www.szsturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.