TANEČNÍ ŠKOLA ILMA REPREZENTOVALA TURNOV V MOSKVĚ

0

Moskva se stala hlavním městem tance, 17. až 19. března tam probíhalo taneční mistrovství Evropy v disciplínách WADF. Tři dny se tančilo ve dvou sálech hotelu Korston. Co je u všech akcí pod organizací WADF společné, je úžasná atmosféra. Šampionátu se zúčastnilo dva tisíce tanečníků z deseti zemí Evropy, největší výprava byla již tradičně ruská, ale ani ta česká se neztratila. Z České republiky bylo v Moskvě pět škol, nejvíce úspěchů slavila právě taneční škola ILMA z Turnova, reprezentovalo ji pět tanečníků a tanečnic, v dětské kategorii Adriana Šulcová a Tomáš Müller, mezi juniory Justina Bohatá, Nikol Hanzlová a Kristian Šrajer. Celkem přivezli tři zlaté, pět stříbrných a tři bronzové medaile, a to v disciplínách salsa, merenge, bachata, cha cha, rumba, jive a tradicional dance, v sólech i v párech.

n201703291206_oso_18_016_ilmaVše hodnotila mezinárodní porota, jejími členy byli i Marián a Ilona Šulcovi. Oba jsou členy organizačního týmu mistrovství světa, které se opět chystá na listopad v Liberci v CENTRU BABYLON.

Taneční a pohybová škola ILMA se věnuje taneční přípravě v široké škále tanečních žánrů již dvacet šest let. Všechny taneční žánry vyučují zkušení lektoři, kteří ve svém oboru dosáhli uznání nejen jako odborníci – mezinárodní porotci, ale též jako aktivní tanečníci, reprezentanti na mezinárodních soutěžích. Taneční škola se může pochlubit nejen tituly mistrů České republiky, ale i mistrů Evropy a světa v dětských i dospělých kategoriích.
Markéta Franicová, www.ilma.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.