SKVĚLÉ NASTARTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ŠKOLY V NOVÉM SÍDLE

0

Jazyková škola FAN uspořádala ve spolupráci s Cambridge University Press již tradiční diskusní fórum „KULATÝ STŮL” pro vyučující základních a středních škol v regionu, zaměřený na zkoušky Cambridge English. Akce se uskutečnila v prostorách „hotelovky“ ve Zborovské ulici v Turnově, kam jazyková škola FAN nově přesídlila.

Lektorky Cambridge University Press, Dita Polcarová, ředitelka kanceláře v České republice, a Jana Čadová, metodička AMATE, připravily startovací seminář nejen o změnách pro rok 2017/18 hlavně u zkoušek pro nejmladší zájemce. Zkoušky Cambridge English: Young Learners jsou nově zařazeny na stupnici Cambridge English Scale a snesou srovnání se zkouškami pro dospělé. Budou pro děti ještě zajímavější, i když o něco náročnější, ale pocit sebedůvěry a úspěchu si ponesou po celý život.

„Kromě pěkné porce novinek jsme si samy vyzkoušely některé z metod a technik, které se určitě budou líbit i našim studentům. Už dlouho jsme se tak nepobavily a jsme zase o něco chytřejší a víme, jak na to. Byl prostor i pro dotazy a rady na míru jednotlivým vyučujícím a jejich studentům“, upřesnila Fričová.

Všechny účastnice, opravdu jen dívky a ženy, měly zároveň možnost se seznámit s novými učebnicemi vydavatelství Cambridge University Press a doplňkovými materiály. „Dostaly jsme podrobná doporučení, jaké učebnice jsou pro naše studenty vhodné. Máme skvěle našlápnuto a naši studenti se mají na co těšit!“ uzavřela Fričová. (PR)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.