SENIOŘI V DOMOVĚ DŮCHODCŮ MAJÍ NOVÝ TRENAŽER

0

Zdravotně sociální služby Turnov podaly v roce 2010 projekt Nadaci Jistota Komerční banky na pořízení aktivně pasivního trenažeru THERA VITAL pro seniory. Tento projekt byl  úspěšně schválen a v pátek 28. ledna proběhlo v Domově důchodců Pohoda v ulici 28. října slavnostní předání šeku ve výši 140 tis. Kč na pořízení zmíněného trenažéru. Řediteli Zdravotně sociálních služeb předal šek osobně předseda správní rady Nadace Jistota Jaroslav Říšský za přítomnosti ředitelky zdejší pobočky Komerční banky Anny Flodrmanové a dalších zástupců banky. Přítomen byl též místostarosta města Otakar Špetlík a vedení Domova důchodců Pohoda.

n201102021551_oso_12_011_ddNa místě se všichni zúčastnění mohli podívat na trenažér a seznámit se s jeho využitím pro práci se seniory. Současně si prohlédli celý objekt Domova důchodců Pohoda. Při závěrečném posezení byla ze strany Nadace Jistota Komerční banky navržena další spolupráce i do dalších let.

Vedení Zdravotně sociálních služeb chce touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na zajištění finančních prostředků na pořízení tohoto velice užitečného a potřebného trenažeru pro seniory.

 

Bc. Jaroslav Cimbál

ředitel Zdravotně sociálních služeb Turnov

j.cimbal@zsst.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.