PŘES 1000 LIDÍ NAVŠTÍVILO AKCE ZŠ SKÁLOVA

1

Dvě velké akce pro veřejnost během 14 dní – to byl jarní program Základní školy Skálova. Akce Škola hrou s tématem Na palubu se konala 20. května ve Skálově ulici a Westernové odpoledne potom 1. června v Alešově ulici v Turnově II. Obě akce přilákaly mnoho lidí a bylo na co se dívat!

„Tím, že máme téměř celý 1. stupeň v Alešově ulici, jsme uspořádali dvě akce. Sobotní dopoledne strávené na moři s názvem Na palubu přilákalo návštěvníky do Skálovy ulice,” vysvětluje ředitel školy Michal Loukota. „Nechyběl kulturní program, soutěže, prohlídka věže, třídy se těšily, která z nich díky soutěžícím získá den na koupališti v Maškově zahradě.”

Jedinečný Den dětí strávili příchozí v Turnově II, kde není kulturní nabídka tak velká. Pod taktovkou pedagogů z 1. stupně se zde konalo Westernové odpoledne. Vše zahájil nástup žáků od 1. do 4. třídy, otevřel se Saloon s občerstvením, ale také možnosti vyzkoušet si dovednosti Divokého západu. „Počasí nám přálo, což je vždy na zahradní slavnosti důležité,” těšila se z vysoké návštěvnosti hlavní organizátorka akce Vendula Bičíková, „skvělou atmosféru doplnilo flétničkové vystoupení a poté až do večera hrála skupina Funny Grass.”

Mezilidská setkání na půdě školy jsou velmi důležitá. „Uvědomujeme si, že je potřeba s rodiči a žáky komunikovat i jinak než skrze výuku. A tato neformální setkání tuto myšlenku potvrdila – příchozí se bavili, užili si společně strávený čas,” dodává ředitel školy.

ZŠ Skálova s rodiči a veřejností komunikuje velmi aktivně – dění ve škole je možné sledovat prostřednictvím webových stránek www.zsskalova.cz, zároveň si můžete vyhledat školu na sociální síti Facebook (ZŠ Skálova Turnov), aktuální fotografie naleznete na Instagramu (zsskalovaturnov). V neposlední řadě najdete informace také na kanále YouTube (ZŠ Skálova Turnov), kde můžete zhlédnout nejen videa z těchto dvou akcí. V neposlední řadě vás zveme do výloh obchodů – v Nádražní ulici a v ulici 5. května najdete naše vývěsky v obchodech firmy Mikula.
Za sponzorské dary děkujeme firmám Pekárna Mikula a Ovoce a zelenina Batlička.
Jana Pekařová, jana.pekarova@zsskalova.cz

Sdílet

Autor článku

1 komentář

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.