NA ZLATOU NEDĚLI PRASKAL SÁL STŘELNICE VE ŠVECH

0

V neděli 19. prosince se sál turnovské Střelnice rozezvučel v rytmu latinských tanců, streetu i oblíbených písniček pro nejmenší. Konal se zde „Zlatý večer mistrů na zlatou neděli“ neboli Profilový pořad Taneční a pohybové školy ILMA Ilony Šulcové, která v letošním roce oslavila již 20 let svého trvání. V bohatém programu nebylo zapomenuto na nikoho od kurzů pro děti od 3 let přes středoškoláky až po mistrovská vystoupení držitelů titulů z letošního Preciosa World Dance Latino Festivalu Babylon 2010, kde byla ILMA počtem získaných medailí opět nejlepší taneční školou.

Profilové večery TaPŠ ILMA se v dřívějších letech konaly většinou v Biu Ráj v Žižkově ulici, letos poprvé bylo využito prostor KC Střelnice, která svou plochou umožnila divákům zhlédnout skutečné taneční show světové úrovně. Sál nebyl plně osvětlen, což přidávalo na působivosti především streetovým formacích, ale i párům hlavní věkové kategorie. Třešinkou na dortu byla taneční produkce (hromadné taneční vystoupení) všech členů školy. Nutno podotknout, že sál zcela zaplnili nejen rodiče, ale například i někteří učitelé turnovských a přilehlých základních škol, což nás velmi potěšilo.

V ILMĚ v současné době tančí v kurzech i souborech 336 dětí, což není málo a dokládá to stále zvyšující se zájem o tanec jako volnočasovou aktivitu a prevenci škodlivých vlivů na mládež, jak podotkl při svém projevu i místostarosta Turnova Otakar Špetlík, který ocenil všech 121 reprezentantů ČR z mistrovství světa v roce 2010, reprezentantů TaPŠ ILMA Pamětním listem a poděkováním za vzornou reprezentaci města. I akce k 20. výročí taneční školy se uskutečnila za podpory města Turnova, za což děkujeme. Atmosféru Vánoc potom připomněly svíčky a cukroví na stolech. Všem milovníkům tance přejeme krásné Vánoce.

 

Šárka Salabová, TaPŠ ILMA

www.ilma.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.