LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ LOGO TÁBOR 2023

0

V druhém srpnovém týdnu se v Bělé u Turnova uskutečnil první letní příměstský LOGO tábor. Tento projekt poskytuje dětem jedinečné a nezapomenutelné zážitky při logopedických aktivitách, výtvarném tvoření, pohybových hrách a dalších činnostech, patřících k létu a táborům. Letošní první ročník se nesl v duchu „Čarohrátek“. Setkání probíhala v místní hasičské zbrojnici.

Celý týden děti plnily úkoly, které jim připravily známé čarodějnice – staraly se o havěť, vařily lektvary, kouzlily tvarohové poháry, létaly na koštěti, tančily, cvičily a procvičovaly výslovnost, což je hlavním cílem logopedického tábora. Všichni si užili i celodenní pěší výlet na zámek Hrubý Rohozec, kde byla připravena dětská prohlídka. Celý týden nám vynikající obědy připravovala Restaurace u Medvěda. Prostory pronajal místní Sbor dobrovolných hasičů, kterým mnohokrát děkujeme, zvláště panu Bílkovi za přípravu prostor a ochotu.

Další poděkování patří také obci Mírová pod Kozákovem v čele s panem Votrubcem, která tento projekt podpořila a umožnila jeho realizaci. Dle ohlasů z řad dětí i rodičů se tábor velmi vydařil. Věřím, že za rok se opět tábor uskuteční. Podrobnější informace najdete na www.logotabor.cz.
LOGO tábor měl také několik sponzorů, kterým chci touto cestou velice poděkovat.

Za celý tým Barbora Drahoňovská, pořadatelka tábora, bara.draho@seznam.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.