KONEC PRÁZDNIN OHLAŠUJÍ NÁBORY DĚTÍ DO SPORTOVNÍCH ODDÍLŮ A ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ

0

Blížící se konec prázdnin a zahájení nového školního roku avizují mj. i nábory dětí do zájmových kroužků a sportovních oddílů. Nabídka v Turnově je poměrně pestrá. Mnoho kroužků nabízí Středisko pro volný čas Žlutá ponorka, bezvadně fungují skauti, bohatá je nabídka sportovních oddílů, děti mohou hrát házenou, přihlásit se do juda, hledají se nové mažoretky či stolní tenisté. A to v našem přehledu ještě spousta nabídek chybí, třeba oborů vyučovaných v základní škole umění…

NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ

STŘEDISKO PRO VOLNÝ ČAS DĚTÍ A MLÁDEŽE TURNOV VE ŠKOLNÍM ROCE 2011/12 NABÍZÍ:

* Astronomický kroužek

* Deskové hry

* Florbal – žáci ZŠ 

* Fotbal – žáci (v Přepeřích)

* Fotografický kroužek – pro začínající

* Hra na flétnu – pro žáky v Mašově

* Hra na kytaru bez not

* Irské tance pro mládež

* Keramika I., II., III. – pro žáky a studenty

* MINERALOGICKÝ KROUŽEK – pro děti od 4. třídy

* Orientační běh – pro děti od 10 let

* Pohybová výchova – pro žáky 1.- 5. ročníku ZŠ

* Počítačový kroužek v Mašově

* Sportovní kroužek v Mašově

* Šachy

* Tai chi cvičení – KURS – pro začátečníky a pokročilé

* Volejbal – chlapci, dívky + přípravka

* Výtvarný kroužek – I. a II.

Přihlášky a informace získáte v budově Žluté ponorky v Husově ulici ve všední dny (od 1. září) v době od 13.00 do 18.00 hodin. Můžete i telefonovat na čísla 481 311 364 a 603 293 957 a psát na e-mail: svc.turnov@cbox.cz , www.zlutaponorka.turnov.cz

 

NECHTE SVÉ DÍTĚ VYRŮST VE SKAUTU!

Proč nechat vyrůstat dítě ve skautu? Je zde dobrá parta proškolených vedoucích, většina z nich skautu propadla v dětském věku. Ve skautu vznikají celoživotní pevná přátelství. Dětem skautování dává příležitost poznat sám sebe, zažít spoustu dobrodružství, příležitost být součástí týmu, najít svou roli v něm, ale také příležitost spát pod širákem, pracovat s GPS, slaňovat, sjíždět řeku, příležitost rozvíjet svoje schopnosti a dovednosti. Skauting není zaměřen jednostranně, dítě nemusí být vynikající sportovec ani „vědátor“, skautování, to je spousta různorodých her, aktivit a činností. Skauting je celosvětově největší výchovné hnutí, jde s dobou, snaží se aktivně reagovat na nároky dnešní doby.

Informace o naší činnosti získáte na webových stránkách www.scouting.turnov.org . Zde také najdete odkazy na stránky jednotlivých oddílů, kde si jistě vyberete ten „váš“ s kontaktem na odpovědnou osobu. Zároveň fungujeme na sociální síti Facebook, a to jako skupina Středisko Štika Turnov. Pokud byste potřebovali radu nebo se chtěli více o skautování v Turnově dozvědět, kontaktujte Janu Pekařovou na e-mail: janina@turnov.org  nebo na tel. čísle 721 623 006.

 

CHCEŠ SE STÁT MAŽORETKOU ČI MAŽORETEM?

Chceš poznat spoustu nových kamarádek či kamarádů, účastnit množství vystoupení v rámci přehlídek, festivalů či soutěží včetně mistrovství republiky?

Právě nyní přijímáme do svých pěti družstev rozdělených dle dosaženého věku děvčata nová i zkušená (i z jiných souborů), a to ve věku od 4 let. Zástupci mužského pohlaví jsou též vítáni.

Máme i družstvo dospělých, složené z maminek našich mažoretek a jejich známých. Družstvo se jmenuje Matadoři. Také do tohoto družstva rádi přijmeme další dospěláky.

Kontakt tel. 731 572 641. První tréninky začínají v týdnu po 12. září v tělocvičně ZŠ v ulici 28. října.

 

NABÍDKA SPORTOVNÍCH ODDÍLŮ

 

* JUDO. Oddíl JUDO TSC Turnov pořádá nábor dívek a chlapců ve věku od 6 do 10 let v termínu od 5. září. Naše moderní odpružené „dožo“ je umístěno ve sportovní hale v Alešově ulici u nádraží ČD. Termín přihlášek je do 30. září. Tréninky vedou zkušení a kvalifikovaní trenéři. Kontakt: Sportovní hala TSC Turnov, Alešova ul., tel. 481 321 922 v pondělí a ve středu od 15.00 do 16.30 hodin nebo u trenérky Kláry Volfové, tel. 604 389 030.

 

* NÁBOR DO ODDÍLU HÁZENÉ. Oddíl házené TJ Turnov by rád ve svých řadách přivítal dívky do družstva mladších žákyň (ročníky narození 2000 – 2001) a chlapce do družstva mladších žáků (ročníky narození 1999 – 2001) a do družstva starších žáků (1997 – 98). Kontakt na trenérku žákyň je tel. 775 210 662 (Soňa Hušková), trenér žáků má tel. 736 522 694 (Petr Ouvín). Tréninky začnou ve středu 24. srpna v 16.00 hodin na házenkářském hřišti „mezi mosty“ (u Fit clubu Eden).

 

* ODDÍL STOLNÍHO TENISU TĚLOCVIČNÉ JEDNOTY SOKOL TURNOV hledá do svého oddílu nové členy z řad mládeže. Pravidelné tréninky se konají každou středu od 15.30 do 17.30 hodin v sále sokolovny ve Skálově ulici. Přijít mohou děti od 6 let. Kontakt: Ing. Jan Varcl, tel. 728 047 790 nebo e-mail: j.varcl@seznam.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.