FOKUS HLEDÁ PODPORU NA VYBUDOVÁNÍ KOMUNITNÍ ZAHRADY

0

Již před časem jsme vás informovali o našem nápadu na otevření komunitní zahrady vedle nového Polyfunkčního komunitního centra FOKUS. Zahrady, která by sloužila nejen nám, ale i široké veřejnosti pro setkávání, kulturní i vzdělávací akce a environmentální výchovu studentů škol a spřátelených organizací. Založili jsme kampaň na přímou finanční podporu výstavby zahrady, protože z vlastních zdrojů nejsme schopni něco takového zvládnout.
Od té doby se toho hodně změnilo, doslova pár dnů po zveřejnění našeho plánu a schválení výstavby zahrady se ruská vojska střetla s těmi ukrajinskými a vznikl konflikt, který bohužel trvá dodnes a různé darovací portály praskaly ve švech pod náporem finanční podpory ze strany české veřejnosti. A je to tak dobře. Navíc výrazně vzrostla inflace a ceny energií.

To vše bohužel s našimi plány na financování zahrady dost zamávalo a bagry, které se nedávno zakously do země, se teď zastavily. Věříme, že je to jen na chvíli a že budou práce brzy pokračovat.

Chtěli bychom vás tímto požádat o podporu, bez ní se neobejdeme a díky ní se společně přiblížíme otevření komunitní zahrady. Chcete-li nám pomoci, nebo se jen dozvědět o zahradě víc informací, pokračujte prosím na darujme.cz/projekt/1205803, nebo navštivte sekci Podpořte nás na www.fokusturnov.cz.
Všem dárcům a příznivcům turnovského FOKUSU z celého srdce děkujeme!
Tomáš Berdych, Fokus Turnov

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.