EMCO DANCE LIFE TOUR 2010

0

V sobotu 27. března se uskutečnilo v jablonecké sportovní hale Corny regionální kolo největší taneční soutěže roku v České republice s názvem Emco Dance Life Tour 2010! Soutěže, která má celkem 10 regionálních kol, se v loňském roce zúčastnilo 13 tisíc tanečníků ze 150 tanečních klubů celé republiky. Regionálního kola v Jablonci se letos zúčastnilo 534 tanečníků z pěti tanečních klubů regionu. Soutěžilo celkem 42 tanečních formací v 19 tanečních disciplínách ve čtyřech věkových kategoriích (MINI, Děti, Junioři, Dospělí ) a třech výkonnostních třídách – zemská a národní liga a extraliga.

V Jablonci se představilo i 184 tanečníků turnovské Taneční a pohybové školy ILMA pod vedením Ilony Šulcové. TaPŠ ILMA se stala druhým nejúspěšnějším tanečním klubem roku 2009 a zároveň i organizátorem tohoto regionálního kola. Ve srovnání s loňským rokem vyslaly regionální taneční kluby více tanečních formací, došlo i k rozšíření o kategorii MINI (děti do 8 let), která je velmi atraktivní pro publikum. TaPŠ ILMA získala na soutěži celkem 13 zlatých a tři stříbrné medaile.

Všem tanečníků děkujeme za vzornou reprezentaci a držíme palce v následných zemských kolech a mistrovstvích republiky této celonárodní soutěže, jejíž atraktivita rok od roku stoupá.

 

Šárka Salabová

TaPŠ ILMA

taps.ilma@seznam.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.