DVĚ TURNOVSKÉ ZÁKLADNÍ ŠKOLY POŘÁDAJÍ DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

0

* Základní škola ve Skálově ulici pořádá den otevřených dveří ve středu 1. prosince. Program probíhá v obou budovách školy. V budově prvního stupně v Alešově ulici u nádraží jsou pro budoucí prvňáčky připraveny v době od 8.30 do 13.30 hodin výtvarné dílničky, hudební vystoupení, pohybové aktivity, prohlídka budovy, interaktivní tabule ad. Od 13.00 do 14.00 hodin proběhne ukázka práce školní družiny a od 14.30 do 16.00 hodin se budete moci blíže seznámit s budovou školy. Po celý den bude možnost hovořit s budoucími učitelkami 1. ročníků s vedením školy.

V hlavní budově školy ve Skálově ulici bude tento den připraven program pro budoucí šesťáky. Od 8.00 do 12.00 hodin bude probíhat ukázka výuky na interaktivní tabuli, ve stejnou dobu se zájemci budou moci seznámit s prostorami školy a nahlédnout do tříd, na 9.15 hodin je připraveno vystoupení dramatického kroužku na téma „Advent“, od 10.00 hodin budou v hale TJ probíhat sportovní soutěže. V době od 11.50 do 13.30 hodin budou mít zájemci možnost návštěvy výuky v běžné hodině, budova školy bude otevřena až do 16.00 hodin. Po celý den budou k dispozici učitelé a vedení školy.
Roman Mareš, ředitel školy, www.zsskalova.cz

 

* Základní škola v Žižkově ulici. Zvláště pro rodiče budoucích prvňáčků, kteří se již pomalu chystají na vstup do základní školy, je připravena v ZŠ v Žižkově ulici na úterý 23. listopadu od 16.00 hodin akce „Škola už je za dveřmi aneb Nebojme se zápisu“. Rodiče si se svými dětmi mohou zcela nezávazně prohlédnout naši školu, podívat se, jak takový zápis bude probíhat, seznámit se s budoucími učitelkami prvních tříd.

Pro rodiče žáků budoucích šestých tříd a další zájemce připravujeme „Den otevřených dveří“ na úterý 30. listopadu 2010. Společná prohlídka naší školy začíná v 10 a v 15 hodin. Na 16. hodinu připravujeme přednášku na téma „Rizikové komunikace na internetu“ s promítáním krátkého filmu. S touto problematikou, která je dnes velmi aktuální, Vás seznámí náš metodik prevence sociálně patologických jevů Mgr. Marcel Milde. Na přednášku zveme všechny rodiče, jež se chtějí dozvědět o nebezpečí, které pro jejich děti internet představuje. I po přednášce si mohou zájemci prohlédnout naši školu.

Ivo Filip, ředitel školy, www.zsturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.