CO LIDEM BRÁNÍ TŘÍDIT BIOODPAD A KOMPOSTOVAT? CHCETE SE ZAPOJIT DO VÝZKUMU?

0

Občanské sdružení Ekodomov provádí výzkum zaměřený na zjištění překážek, které lidem komplikují nebo brání třídit bioodpad a kompostovat. Je to proto, že nevíme jak? Nebo nemáme k dispozici potřebné vybavení? Nebo nevíme, k čemu je to dobré? Výzkum se uskuteční v několika městech v Česku, jedním z nich je Turnov.

Výzkum proběhne v takzvaných focus skupinách (skupinové diskuse o šesti až osmi lidech). Výsledky, tj. souhrn překážek komplikujících třídění bioodpadu spolu s údaji o jejich důležitosti pro jednotlivé skupiny lidí budou využity v kampani o.s. Ekodomov zaměřené na podporu třídění bioodpadu a kompostování. Ekodomov tuto kampaň vede již od roku 2004 (více na www.biosance.cz).

Hledáme účastníky focus skupin. Máte-li zájem účastnit se a bylo-li vám 18 let, ozvěte se prosím do 26. května Mgr. Šárce Zahradníkové, tel. 605 864 493, e-mail: zahradnikovas@gmail.com

 

Focus skupiny proběhnou na přelomu května a června v odpoledních a večerních hodinách. Přesné datum a čas bude upřesněno podle možností účastníků. Diskuse potrvá maximálně 90 minut. Focus skupiny se uskuteční ve Vzdělávacím centrum Turnov, ul. Jana Palacha 804 (budova gymnázia, samostatný vchod vlevo). Za čas a energii věnovanou výzkumu účastníci obdrží odměnu 200 Kč.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.