KVĚTNOVÉ KULTURNÍ POZVÁNKY

0

Jsou velmi bohaté! Jak už to v květnu bývá. A tak nelze než všem pořadatelům přát, aby se jim vynaložené náklady a energie zúročily a aby je případná nepřízeň počasí, či menší divácký zájem než čekali, neodradily od pořádání dalších akcí pro lidi. Je to úkol nesnadný, přinese-li ovoce, tak nanejvýš zasloužené! Na co se můžete v květnu těšit? Na zahájení provozu ve Šťastné zemi, na výstavu Josefa Rakoncaje, oslavy 450 let pivovaru Svijany, resp. na oslavy dne vítězství v Turnově, resp. oslavy 130 let od založení Střední uměleckoprůmyslové školy. A také na vyhlášený pohádkový les v Rovensku či akci pro svobodný Tibet v Kacanovech, koncert Tomáše Kluse, rockový festival… a to vše uzavřené a orámované posledním květnovým víkendem, kdy se konají tradiční Staročeské trhy.

CENTRUM PRO RODINU NÁRUČ, o. s., Skálova 540, Turnov; www.naruc.cz, naruc.turnov@seznam.cz, tel. 775 964 314. Vybíráme z květnové nabídky:
* Besedy 6., 12. a 23. května na aktuální témata
* Čtvrtek 15. května – Den otevřených dveří v CPR Náruč
* Pátek 23. května od 18 hodin – Setkání pro rodiče dvojčat
* Pátek 30. května od 14.00 do 16.00 hodin – Hledáme rodiče. Zváni jsou zájemci o workshop na téma „Raná pěstounská péče“ (je nutné se předem ohlásit do 20. května).

NOVÁ NADĚJE, o. s. – Rodinné centrum Bouda, ul. 28. října 543, Turnov
Více informací: www.thebouda.cz, info@thebouda.cz, Tereza Marková – tel. 776 756 223, Jitka Bártová – tel. 604 317 507. Vybíráme z květnové nabídky:
* Pondělí 12. května od 16.30 hodin: MAMI, PROSÍM TĚ! Pokračování besedy, tentokrát o vzájemném
vztahu matky a dospívající a dospělé dcery. Lektorka Jolana Krásná. Vstupné 30 Kč, s hlídáním 60 Kč.
* Klub pro rodiče s dětmi BOUDIČKA. Klub je otevřen každé pondělí od 9.00 do 11.00 a ve středu od 9.00 do 12.00 hodin.
* Anglická konverzace s rodilými mluvčími. Koná se každé úterý od 18.00 do 19.30 hodin.
* Volnočasový Klub 13. Klub pro holky a kluky ve věku 7–15 let. Otevřen každý čtvrtek od 13.00 do 15.00.

Program na každý den:

Čtvrtek 1. května
* MELODRAM MÁJ.
Melodram Zdeňka Zahradníka na nesmrtelnou báseň Karla Hynka Máchy nastudovali pražští umělci Gabriela Filippi (Jarmila), Ernesto Čekan (Vilém) a Filip Sychra (básník). Hrad Valdštejn, začátek ve 14.00 hodin.

Pátek 2. května
* SLAVNOSTNÍ KŘEST POŠTOVNÍ ZNÁMKY
turnovské výtvarnice Vlasty Matoušové a rytce Václava Fajta. Sál SUPŠ ve Skálově ulici, začátek v 15.00 hodin. Zve Klub filatelistů 05-13 Turnov.
* SNAP CALL A HUSH. Mladá kapela z Turnovska hraje ve složení: Vojta Kořínek – kytara, David Hlůže – basa, zpěv, Lukáš Václavík – kytara a Vítek Jíra – bicí. KC Turnov – restaurace, začátek ve 20.00 hodin, vstupné dobrovolné.

Pátek 2. a sobota 3. května
* BLBEC K VEČEŘI
. Premiéra divadelní hry Francise Vebera v podání Spolku divadelních ochotníků v Rovensku pod Troskami. Sál radnice, začátky po oba dny ve 20.00 hodin. Vstupné 50 Kč.

Sobota 3. května
* POHÁDKOVÝ LES NA DRÁBOVNĚ
. Putování (asi 5 km) mezi skalami s překrásnými výhledy na údolí Jizery a Suché skály. Parkování: přímo na startu (v cíli) mezi Voděrady a Záborčím (Převahy) – značeno z Roudného (Frýdštejn) a Borku (mezi Turnovem a Malou Skálou) u vstupu na červenou turistickou stezku – Zlatá stezka Českého ráje (GPS: 50.640232;15.171888). Start od 9.30 do 11.00 hodin. Na trase návštěvníky čeká škola létání na koštěti, lov žraloka, strom Dobrotovník, popletené pohádky a další zajímavé úkoly. Ty nejmenší děti doveze do cíle pohádkový vůz. V cíli živá hudba, občerstvení. Pro děti hry, jízda na koních. Vstupné: 40 Kč, děti do 3 let zdarma. Trasa není vhodná pro kočárky.
V případě nepříznivého počasí sledujte www.jenisovice-detem.cz.
* ŠŤASTNÁ ZEMĚ V RADVÁNOVICÍCH: Otevření lanového centra ve 14.00, od 17.00 hodin koncert IVAN MLÁDEK a BANJO BAND, poté upálení slaměného draka z loňského roku
n201405031609_vakci_75_014_akcekveten* HIMÁLAJSKÁ ODYSSEA JOSEFA RAKONCAJE. Autorská výstava autentických fotografií z prostředí Himálaje mapující skrze zachycené momenty nejvýznamnější stěny a výstupy v kariéře jednoho z našich nejúspěšnějších horolezců. Výstava je unikátním vhledem do prostředí v „zóně smrti“, kam se většina ostatních smrtelníků nikdy nepodívá. Skrze fotografie na nás mávne atmosféra únavy, strachu, euforie i přátelství na laně. Vernisáž začíná v Muzeu Českého ráje v 17.00 hodin. Výstava potrvá do 8. června.
* ZÁMEK SYCHROV: Čaj o páté – Recitál francouzského kytaristy Alexandra Glize, zámecká oranžerie, od 17.00 hodin. Na programu budou díla francouzského šansonu, španělského flamenga i klasické kytary. Jednotné vstupné 150 Kč.

Sobota 3. a neděle 4. května
* ZÁMEK SYCHROV
: Svatební dny – od 10.00 do 15.00 hodin. Pro všechny nevěsty, ženichy a svatební organizátory, kteří plánují svatební obřad na zámku Sychrov, proběhnou tzv. svatební dny, kdy si budete moci prohlédnout zámecké prostory slavnostně nazdobené a připravené pro obřad.

n201405031635_vakci_81_014_akcekvetenStředa 7. května
OSLAVY DNE VÍTĚZSTVÍ
. Program začíná ve Skálově ulici v 9.00 hodin a probíhá po celý den – prezentace 31. brigády radiační, chemické a biologické ochrany Armády České republiky, párty v parku, výtvarná dílna. Bohaté občerstvení, vstup volný.
* SEŠLOST VE STÍNU LÍPY. Tradiční otevření Stezky Jana Dědiny v Tatobitech. Volné setkání přátel, proložené občasným čtením zajímavých, humorných i poetických textů spisovatelů a básníků, kteří se osobně či písemně
dotkli tisícileté lípy tatobitské a obce Tatobity samé. Ateliér Karla Procházky od 19.00 hodin. Pořádá občanské sdružení Dědina.

n201405031609_vakci_76_014_akcekvetenČtvrtek 8. května
* NAROZENINOVÁ PÁRTY PIVOVARU SVIJANY
– oslava 450. výročí založení pivovaru. Akce v areálu pivovaru začíná v 10.00 hodin a končí ve 21.00 hodin velkolepým ohňostrojem. Program je připraven pro celou rodiny – pro děti skákací hrady, malování na obličej, věž z přepravek, pro dospělé degustační soutěž o soudek „450“, v průběhu dne proběhnou autogramiády volejbalistů, hokejistů, fotbalistů, úspěšných biatlonistů a dalších osobností. Bohaté občerstvení, prémiový „450“ světlý ležák! Zajištěna kyvadlová doprava z Turnova po celý den, připravena je i exkurze do pivovaru. Podrobně na www.pivovarsvijany.cz.


Pátek 9. května

* LESNÍ ZVĚŘ.
Koncert brněnské kapely. KC Turnov, začátek v 19.00 hodin, vstupné v předprodeji 140 Kč, na místě 180 Kč.
* Rocková zábava – REALITA ROCK. Sál radnice v Rovensku pod Troskami, začátek ve 20.00 hodin.

Sobota 10. května
* FÉROVÁ SNÍDANĚ.
Piknik v městském parku u letního kina od 10.00 hodin. Jedná se o ojedinělý koncept, kdy se ve stejný den a ve stejný čas na desítkách míst po celé ČR sejdou stovky lidí, aby daly najevo, že podporují fair trade. Stane se tak na Světový den pro fair trade. Účastníci si sami přinesou fairtradové potraviny jako jsou kakao, káva, čaj, ale například i bábovka upečená z domácích vajec a mléka. Společně pak posnídají na veřejném místě, aby vyjádřili podporu produktům, při jejichž výrobě nebyla porušována lidská práva, poškozováno životní prostředí či zneužita dětská práce. Více na www.ferovasnidane.cz a www.zazemi-turnov.cz.
* ZÁMEK SYCHROV: Zámecké medvědění – Otevření nové výstavy v zámeckém sklepení, která volně doplňuje hru pro děti i dospělé v zámeckém parku – „Cesta za pokladem medvědího klanu“. Děti a rodiče dle zakoupených propozic hledají poklad v zámeckém parku, galerie bude tvořena obrázky medvědů doplněné hrami pro děti od tří let. V průběhu celého dne medvědí trhy s rukodělnými dílničkami pro děti a  prohlídky zámkem povede legendární kouzelná medvědí chůva Medy Popinsová. Od 10.00 do 17.00 hodin. 
* Synagoga Turnov: PŘEDNÁŠKA O AKTUÁLNÍ SITUACI V IZRAELI. Přednáší Irena Kalhousová, politoložka, analytička Institute for National Security Studies v Tel Avivu. Začátek v 17.00 hodin.
* DÁMSKÝ KREJČÍ. Komedie o třech dějstvích, uvádí Divadelní soubor Sokol Přepeře. Bělá u Turnova, začátek v 19.00 hodin.

Neděle 11. května
* KVĚTINOVÁ DÍLNA
– dárek pro maminku. Tvůrčí výtvarná dílna pro rodiče s dětmi k svátku maminek. Dílna je součástí projektu Křídla a kořeny naší rodiny. Lektorka Aneta Novotná. Dětské oddělení knihovny A. Marka, začátek v 10.00 hodin.
* DÁMSKÝ KREJČÍ. Komedie o třech dějstvích, uvádí Divadelní soubor Sokol Přepeře. Hrad Valdštejn, začátek ve 14.00 hodin.
* ZÁMEK SYCHROV: Šaty pro svatební den – od 14.30  a od 16.30 hodin v zámecké galerii. Historická móda od baroka po padesátá léta 20. století, svatební šaty 80. let 20. století, nejnovější trendy ve svatební módě  – kolekce  ze Svatebního  salonu Paris Look Jičín

Pondělí 12. května
* JENOM ŽIVOT
. Představení divadla Appart. Hrají: Antonie Talacková, Igor Bareš, Jaromír Janeček. Městské divadlo, začátek v 19.30 hodin, vstupné v předprodeji 240 Kč, na místě 280 Kč.

Úterý 13. května
* MALÉ VELKÉ SOCHÁNÍ
. Výtvarná tvůrčí dílna pro veřejnost. Vlastní list z pilky nebo nářadíčko vítáno, ale není podmínkou. Děti zdarma, dospělí 50 Kč. Dvorek a zahrada Žluté ponorky v Husově ulici od 14.00 do 18.00 hodin.
* EGYPT Z POHLEDU CESTOVATELE A PEDAGOGA – cestovatelská diashow Jiřího Kmoška a Jaroslava Prášila, pedagogů ze SUPŠ a VOŠ Turnov. KC Turnov, kino Sféra, začátek v 18.00 hodin, vstupné 70 Kč.

Středa 14. května
* STROM ŽIVOTA – NAROZENÍ DĚŤÁTKA
. Setkání rodin s dětmi, seniorů a dalších zájemců, spojeno s módní přehlídkou, programem a vzpomínáním seniorů na aktivní rodičovské období. Penzion v Žižkově ulici, začátek ve 14.00 hodin, pořádá Městská knihovna A. Marka.
* NETRADIČNÍ SOUTĚŽ. Účastníci budou, po vzoru klasické hry „geocaching“, hledat „kešky“ (v našem případě nikoliv krabičky pomocí GPS, ale samolepky s vytištěným QR kódem), obsah kódu (zadání úkolu) pak rozluští pomocí chytrého telefonu a dle instrukcí úkol vyřeší. Podmínky soutěže: alespoň jedna dospělá osoba v týmu, jeden chytrý telefon či tablet s fotoaparátem a nainstalovanou aplikací na čtení QR kódů. Přijít si zasoutěžit můžete kdykoliv od 14.00 do 17.00. Pořádá Informační centrum pro mládež Turnov, sídlící v Městské knihovně A. Marka. Startovat lze sice kdykoliv 17. hodiny, celkové závěrečné vyhodnocení spolu s rozdáním hlavních cen je naplánováno na 18. hodinu. Více na www.icm.turnov.cz.
n201405031609_vakci_77_014_akcekveten* Pohovka: TROŠKA TROŠKY. Režisér Zdeněk Troška a výtvarnice Víťa Klimtová vypráví o životě. Městské divadlo, začátek v 19.00 hodin, vstupné 200 a  140 Kč.

Čtvrtek 15. května
* 4TET
. Koncert známého vokálního uskupení: Jiří Korn, Jiří Škorpík, Dušan Kollár a David Uličník. KC Střelnice, začátek v 19.00 hodin, vstupné 380 – 400 Kč.

Pátek 16. května
* TOMÁŠ KLUS
– koncert. KD Pěnčín, začátek ve 20.00 hodin.

Sobota 17. května
* ŠKOLNÍ JARMARK.
ZŠ v Žižkově ulici pořádá tradiční školní jarmark. Uskuteční se od 9.00 v areálu školy. Program: školní vystoupení, soutěže, zpívání, stánky s výrobky dětí. Občerstvení zajištěno!
* POHÁDKOVÝ LES V ROVENSKU POD TROSKAMI, 24. ročník putování Boreckými skalami. Akce se koná od 12.00 do 15.30 hodin, vstupné 50 Kč dospělí, děti zdarma. Cesta na Pohádkový les je značena z rovenského náměstí, občerstvení a hudba jsou zajištěny. I letos pojede historický parní vlak z Turnova do Rovenska a zpět – jízdní řád na adrese www.3100134.cz. Další informace: Městské informační středisko Rovensko p. Tr., tel. 606 882 057, www.rovensko.cz.
n201405031609_vakci_78_014_akcekveten* OSM LET TIBETU V KACANOVECH. Hudební festival pod patronací Radosti o. s. Vystoupí kapely: Laura a její tygři, Hitfakers, Ovčie Kiahne, Kabája, Přehmat, Doowhenblade, Bar´s Brothers. Dětský program: Vozichet – divadlo, trampolína, soutěže, teepee a další. Louka pod tibetským altánkem, začátek v 15.00 hodin. Vstupné 170 Kč v předprodeji, na místě 200 Kč. Předprodej v Trafice u Vildy ve Skálově ulici a v Hotelu Králíček. Z výtěžku budou sponzorováni sirotci v projektu „Semínka budoucího Tibetu“. Více na http://sdruzeni-radosti.cz.
 

Neděle 18. května
n201405152128_vakci_94_014_hvezdarna* RODINNÉ ODPOLEDNE NA HVĚZDÁRNĚ.
Zábavný a poučný program pro celou rodinu s řadou atrakcí pro malé i velké návštěvníky. Pozorování Slunce a pozemních cílů astronomickými dalekohledy, ukázka astronomické techniky, výstava astrofotografií, zábavné fyzikální a chemické pokusy, nafukovací lezecká stěna, trampolína, skákací boty, slackline, koloběžky, rukodělný workshop (výroba otáčivé mapky hvězdné oblohy apod.), soutěže s astronomickou tématikou o hodnotné ceny, drobné občerstvení. Program začíná v 11.00 hodin, ve 14.00 hodin proběhne slavnostní odhalení pamětní desky dr. Ivana Šolce. Vstup zdarma. Hvězdárna Turnov, Vrchhůra.
* DÁMSKÝ KREJČÍ. Komedie o třech dějstvích, uvádí Divadelní soubor Sokol Přepeře. Ploukonice, začátek ve 17.00 hodin.

Pondělí 19. května
* VELIKÁNI ČESKÉ HUDBY
– Rok české hudby. Cyklus pořadů pro seniory a další zájemce z řad veřejnosti o české vážné hudbě a předních českých skladatelích. Penzion v Žižkově ulici, začátek ve 14.00 hodin. Ve stejnou dobu bude program zopakován 20. května v knihovně a 21. května v DD Pohoda.

Úterý 20. května
* Z POHÁDKY DO POHÁDKY
. Tradiční pohádkový podvečer je součástí kampaně Křídla a kořeny naší rodiny. Dětské oddělení knihovny A. Marka, začátek v 16.00 hodin.

Středa 21. května
* RADŮZA
. Zpěvačka, šansoniérka, písničkářka, harmonikářka a hudební skladatelka. KC Střelnice, začátek v 19.00 hodin, vstupné v předprodeji i na místě 290 Kč.

Čtvrtek 22. května
n201405111840_vakci_88_014_Lobkowitz* NÁVRAT LEGENDY – „BUGATTI – LOBKOWICZ – TURNOV“.
Celodenní akce připomínající osobnost téměř zapomenutého turnovského rodáka Jiřího Kristiána Lobkowicze. Motoristickou legendu z počátku minulého století připomenou přednášky historiků automobilismu pro školní děti i veřejnost a výstava až dvaceti historických vozidel, včetně značky Bugatti. Celodenní program vyvrcholí odhalením pamětní desky J. K. Lobkovicze na jeho rodném domě v Palackého ulici č. 440 (Kniha U Jizery) v 16.30 hodin. Více v samostatném článku.
* MAJÁLES SUPŠ. Lení kino a přilehlý park. Od 9.00 budou připravené hry a soutěže „Zpátky do budoucnosti” pro děti. Od 16.00 hodin v letním kině vystoupí pražská písničkářka Jana Šteflíčková, Eva Matylda, Jitka Hlaváčová a spol., Instant Brain, Wretched Beauty, Era Vulgaris, Vevývoji, Alepak Ska a Věc Makropulos. Vstupné v předprodeji 50 Kč, na místě 70 Kč.
* VEČER NA SBOŘE – Sever a východ. Komponovaný pořad slova a hudby jako pocta Janu Knobovi k 110. výročí narození. Průvodní slovo PhDr. Vlastislav Hnízdo, CSc., citace textů Eva Kordová a Petr Pešek. Hudební doprovod MgA. Martin Hybler, Ph.D., a Jaroslava Petrásková. Dům Na Sboře ve Skálově ulici, začátek v 19.00 hodin.

Pátek 23. května
* NOC KOSTELŮ V KOSTELE SVATÉHO VAVŘINCE.
Letos oslavují v Tatobitech 300 let od započetí stavby svatostánku sv. Vavřince, který je patronem knihovníků, archivářů, cukrářů a pekařů. Program: O historii tatobitského kostela promluví Pravoslav Valný. Hudební vstupy: Jaroslava Petrásková – housle, Karolina Kočová – viola, Jiří Jedlička – kontrabas, zpěv Veronika Vildmanová. Textové citace Petr Pešek. Kostel sv. Vavřince, začátek v 19.00 hodin.
* Z MUZIKÁLU DO MUZIKÁLU. Parta mladých zpěváků pod vedením Pavla Hrdiny a Jany Mikulové vymyslela, nastudovala a připravila vybrané částí čtyř muzikálů – Miss Saigon, Evita, Jesus Christ Superstar a Pomáda. Městské divadlo, začátek v 19.30 hodin, vstupné 100 Kč.

Sobota 24. května
* DEN KONÍ 2014 V ČESKÉM RÁJI
na farmě Dvůr Borčice ve Všeni u Turnova od 13.00 hodin. Tradiční setkání přátel a milovníků koní. Ukázky chovu i jezdecké dovednosti členů jezdeckého klubu. Soutěž o ceny, svezení dětí na koních, občerstvení.
* ROCK ON – Open air festival. POZOR!!! FESTIVAL BYL BEZ NÁHRADY ZRUŠEN!!! Vystoupí kapely: Vypsaná fixa,Ty nikdy, Paulie Garand + Kenny Rough, De Bill Heads / Bags, Prague Conspiracy , All Friends Dead, Deathward, Angreštová fošna. Letní kino, začátek ve 14.00 hodin, vstupné v předprodeji 225 Kč/250 Kč, na místě 300 Kč.
n201405031626_vakci_79_014_akcekveten* OSLAVY 130 LET od založení Střední uměleckoprůmyslové školy a Vyšší odborné školy v Turnově. V programu vystoupí Musica Fortuna, uskuteční se křest nově vydané knihy o historii a současnosti školy. V 19.00 hodin proběhne módní přehlídka nejnovějších modelů z VOŠ oděvního návrhářství a SPŠ oděvní v Praze, doplněná novou kolekcí šperků z turnovské „šperkárny“. K poslechu i tanci hrají „Veselí pozůstalí.
KC Střelnice, začátek v 16.00 hodin.

Sobota 24. a neděle 25. května
* ZÁMEK SYCHROV
: Pohádkový park – 9.00 – 16.00 hodin. Zámecký park se otevře dětským hrám a zábavě. Pro děti bude připravena cesta parkem s několika zastaveními, kde budou děti plnit úkoly od pohádkových postav. Chybět nebudou princezny, víly nebo loupežníci. Za splnění všech úkolů dostane každý dětský účastník malý dárek. Součástí akce je i oblíbená „Čokoládová bitva“.  Vstupné: dospělí 60 Kč, děti 40 Kč.

Neděle 25. května
* DECHOVÁ HUDBA ČESKÝ RÁJ VŠEŇ
. K tanci i poslechu hraje dechovka ze Všeně, vedená kapelníkem Jaroslavem Raulinem. KC Střelnice, začátek v 15.00 hodin, vstupné 50 Kč.

Úterý 27. května
* PÍSNIČKY NAPŘÍČ
. Ondřej Halama (Pranic) a Jiří Smrž. KC Střelnice, začátek v 19.30 hodin, vstupné v předprodeji 80 Kč, na místě 100 Kč.

Středa 28. května
* MUSICA DOLCE VITA
. Program HUDBA KRÁLOVEN je pokračováním  projektu žen skladatelek („Žena nejen múzou muže“). Městské divadlo, začátek v 19.30 hodin, vstupné v předprodeji 90 Kč, na místě 110 Kč.

Čtvrtek 29. května
* TRAVESTIE HANKY PANKY SHOW
. Městské divadlo, začátek v 19.00 hodin, vstupné v předprodeji 200 Kč, na místě 250 Kč.

Pátek 30. května
* THE BLADDERSTONES
. KC Střelnice – restaurace, začátek ve 20.00 hodin, vstupné dobrovolné.

Sobota 31. května
* Synagoga Turnov
: KONCERT KAPELY SCHIMMERLE. Klezmer – hudba východoevropských Židů. Začátek v 18.00 hodin.
* DRAHÝ KÁMEN – TURNOV 2014. Tradiční prodejní výstava drahých kamenů, minerálů, šperků a fosílií. Každoroční setkání sběratelů, brusičů a prodejců drahých kamenů. Akce probíhá v prostorách ZŠ ve Skálově ulici od 9.00 do 15.00 hodin. Vstupné dobrovolné, více na www.DraheKameny.cz.

n201405031629_vakci_80_014_akcekvetenSobota 31. května a neděle 1. června
* STAROČESKÉ ŘEMESLNICKÉ TRHY TURNOV 2014 – XX. ročník
. Tradiční setkání řemeslníků z celé republiky doplněné kulturním programem. Více v samostatném článku.
* HRAD ROTŠTEJN: PLYŠOVÉ ŠTĚSTÍČKO. Výstava plyšových medvědů a medvídků ze soukromé sbírky Barunky Jaburkové. Na první výstavě bylo 48 medvídků, v loňském roce se jich představilo 64 a do ukončení výstavy se sbírka rozrostla na 90 plyšových brumlíků.  V letošním roce na vás čeká více jak 150 medvědů a medvídků, nejstarší je z roku 1941. Každý medvídek má své jméno a svůj příběh. Chybět nebude ani medvěd Hugo a štáb projektu  Hugo  na cestách. Pro sběratele je připraveno sběratelské razítko. Pro děti  jsou připraveny malé medvědí omalovánky. Hrad Rotštejn, otevřeno po oba dny od 10.00 do 16.00 hodin. V případě deštivého počasí se výstava koná v obecním úřadě v Klokočí pod hradem.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.