BĚH ČÍŠNÍKŮ 2022

0

Po tříleté odmlce se do areálu Obchodní akademie, Hotelové školy a Střední odborné školy Turnov ve Zborovské ulici vrátila tradiční akce organizovaná školou a Spolkem absolventů a přátel OAHŠ. Ve středu 21. září se tam za účasti 28 tříčlenných smíšených družstev znovu uskutečnil Běh číšníků.

Soutěž zahájila za pořádající školu její ředitelka Eva Antošová spolu s ředitelem spolku Lukášem Bělohradským, pěkné zážitky popřál soutěžícím také bývalý ředitel školy Otakar Špetlík. Překážkovou dráhu závodu překonávali kromě domácích studentů i žáci turnovských základních škol a také jejich pedagogové. Pozvání na akci přijali též sociální partneři školy a sponzoři, z nichž lze jmenovat Plzeňský Prazdroj zastoupený absolventem OAHŠ Jakubem Hajnem, Pivovar Svijany nebo společnost Skákejte s. r. o. Profesionální videozáznam pořídil Karel Mareš a podívat se a podpořit akci přijelo i několik dalších absolventů OAHŠ.

Vítězným se nakonec stalo družstvo třídy 4S z pořádající školy, ale výsledky nebyly vůbec podstatné. Důležitá byla především dobrá nálada a pocit z hezky strávené části dne, a to jak na straně soutěžících, tak i organizátorů.

 

 

 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.