ALEŠOVKA SE TĚŠÍ NA BUDOUCÍ PRVŇÁČKY

0

I v době, která příliš nepřeje setkávání tváří v tvář, se naši učitelé ZŠ Skálova (odloučené pracoviště v Alešově ulici) těší na zápis budoucích prvňáčků. „Zvažovali jsme, jak se s touto nelehkou dobou vypořádat tak, abychom se aspoň nějakým způsobem mohli s prvňáčky a jejich rodiči setkat,” vysvětluje ředitel školy Michal Loukota. Nakonec škola připravila pro děti a jejich rodiče společná setkání. „Myslíme si, že kontakt s rodiči i žáky samotnými je velmi důležitý. A když se to už vloni nepodařilo osobně, vyzkoušíme v letošním roce online setkání,” dodává Michal Loukota.

Pro zájemce o studium dětí na naší škole nabízíme dvě akce:
* První z nich je online setkání s třídními učitelkami budoucích prvních tříd a s vedením školy. Tato akce se uskuteční ve středu 24. března od 16.00 hodin v online prostředí Google Meet.
* Druhou akcí je potom samotný online zápis prvňáčků, který proběhne do poloviny dubna.

Pokud máte zájem se akcí zúčastnit, prosíme, vyplňte tento formulář, ve kterém naleznete ještě podrobnější informace (https://forms.gle/BB7YbroEVK9F7zf37).

A pokud byste chtěli vidět, na co se u nás můžete těšit, zhlédněte naše video:

„Vzrůstající zájem o naši školu nás velmi těší a je zároveň velkým závazkem do budoucna. Přijďte se seznámit s učitelkami, zažijte zápis prvňáků – i když jinou formou,” zve Michal Loukota.

Jana Pekařová, výchovná poradkyně a zástupkyně pro vzdělávání ZŠ Skálova, Turnov, www.zsskalova.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.