ZAČÍNÁME SERIÁL SOUTĚŽÍ O VOLNÉ VSTUPENKY. NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

0

Jaroslav Urban z Modřišic, Lukáš Janda z Chloumku a Kateřina Bočoková z Jenišovic, to jsou výherci volných vstupenek na dvojkoncert kapel Vypsaná Fixa a Mňága a Žďorp, který se uskuteční v sobotu 9. března od 20.00 hodin v KD v Pěnčíně. Martin Sadílek z Turnova, Granátové ulice, a Libor Duchek ze Sportovní ulice vyhráli vstupenky na koncert legendárních Třech sester, který se v Pěnčíně uskuteční v pátek 15. března od 20.00 hodin (výherci včetně zástupce pořadatele Filipa Vinše na společném snímku). Všichni obdrželi vždy po dvou vstupenkách na koncerty. Soutěže TvA (ZDE) se tentokrát zúčastnilo 178 čtenářů, kteří do redakce doručili správně vyplněné lístky. Určit do které kapely patří Márdi nebo Fanánek, nebyl pro nikoho problém.

Touto soutěží startuje každoroční „seriál“ soutěží na TvA, ve kterém budete moci získat volné vstupenky na vše podstatné, co se letos v našem regionu uskuteční.

V květnu to bude první ročník rockového festivalu ROCK ON, který se bude konat v přírodním areálu koupaliště na Frýdštejně, kde v minulosti probíhaly Folkové noci. Jednodenní akce nabídne řadu výborných kapel (VISACÍ ZÁMEK, DYMYTRY, DEBILL HEADS… a mnoho dalších). V květnu také začíná SEDMIHORSKÉ KULTURNÍ A DIVADELNÍ LÉTO. Vstupenky už jsou v předprodeji. Že by někdy do vesnice u Turnova přijela kapela typu Alphaville, to je na zápis do českorajských kronik! I o vstupenky do Sedmihorek – včetně permanentky na všechny koncerty a divadla – budete moci soutěžit na TvA!

S TvA budete také moci vyhrát vstupenky na všechny tři noci: Maloskalskou, Sychrovskou a Benátskou. Jedná se o nový hudební koncept pod patronací známého organizátora maloskalského festivalu Pavla Mikeze.

Vše odstartuje první ročník jednodenního festivalu MALOSKALSKÁ NOC (22. června), který se bude konat na známém místě v Malé Skále a naváže na zdejší hudební tradici. Potvrzeni už jsou: Richard Müller, Anna K, Jaroslav Uhlíř, pro děti Pískomil se vrací a pro všechny tradiční neckyáda.

Koncert v rámci SYCHROVSKÉ NOCI (29. června) se odehraje v romantické zámecké zahradě státního zámku Sychrov a jméno interpreta se zatím tají. V minulosti zde vystoupili například Sinead O´Connor či Apocalyptica.

n201303072154_vakci_48_013_benatskaA potom je tu 21. ročník festivalu BENÁTSKÁ NOC (26. – 28. července) ve Vesci u Liberce. Pavel Mikez k programu dodává: „Chtěli bychom se více zaměřit na formace, které u nás ještě vůbec nehrály. Proto jsme zařadili kapely N.O.H.A., XIII. Století či Peter Bič Projekt. Postupně budeme přidávat další. Plánujeme také velkou herní zónu pro děti a více míst na stanování.“
Letošní ročník zahájí ve čtvrtek 25. července (Slovenský večer) – MIRO ŽBIRKA s filharmonií, dále vystoupí například THE PARANOID a další. A 21. ročník festivalu ukončí v neděli 28. července večerním dvouhodinovým koncertním vystoupením skupina PRAŽSKÝ VÝBĚR! Další potvrzené kapely: Věra Špinarová, Žlutý pes, Blue Effect, Xindl X, Charlie Straight, Wohnout, Pipes and Pints, Root, Desmod, Metalinda, David Koller, Iné Kafe, Peter Bič Project, ZakázanÝovoce, The Backwards…

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.