VRCHOL SEZONY VE ŠŤASTNÉ ZEMI JE TADY, V NEDĚLI TU VYSTOUPÍ KAPELA KRYŠTOF S RICHARDEM KRAJČEM

0

Po celý srpen v areálu Šťastné země v Radvánovicích probíhají Slavnosti slámy. Letošní téma zní „Svět Julese Verna“, a tak tady můžete vidět opravdu zajímavé výtvory ze světa fantazie. Mezi prolézačkami a skluzavkami najdete slaměnou parní lokomotivu v „životní velikosti“, připomínající legendární cestu pana Fogga kolem světa za 80 dní, je tu stroj času, chobotnice i ponorka, obří motýli, sloni, lvi a další unikátní slaměné výtvory ze světa lidí a zvířat. „Společně se Slamákem tady sezona vyvrcholí v neděli 24. srpna, kdy přivítáme kapelu Kryštof s Richardem Krajčem. Vloni tady bylo tři a půl tisíce lidí, letos podle výše prodaných vstupenek v předprodeji by to mohlo být ještě o něco víc,“ zve do Šťastné země správce areálu Pavel Faltus.

Jak současně dodává, na nápor lidí se areál dlouhodobě připravuje. Kromě několika pokladen se zrychleným režimem vstupu zejména pro ty, kdo budou mít vstupenku z předprodeje, bude rozšířeno i občerstvení a další zázemí. „Na výslovné přání Richarda Krajča se nakonec koncert uskuteční na malé scéně jako vloni, protože to tam podle něho mělo báječnou atmosféru. Terénními úpravami jsme kapacitu hlediště rozšířili o dalších asi tisíc míst, takže se snad nikdo nemusí obávat, že by neviděl nebo neslyšel. Všichni se na koncert těšíme, počítám, že to bude stejně mimořádný zážitek jako vloni,“ uvádí Faltus.

n201408191615_vakci_158_014_szVzhledem k přátelským vazbám Krajča a spol. k areálu Šťastné země je připraveno speciální vstupné, dospělí zaplatí 160 a děti 100 korun, když si vstupenku koupí v předprodeji v pokladně areálu nebo v síti Ticketpro. Vstupenka bude navíc platit pro vstup do Šťastné země po celý víkend.
Kromě koncertu můžete navštívit nové lanové centrum, nově je tady také indiánská vesnička s týpí, zvoucí k romantickému přespání, na ploše areálu jsou velkoplošné nafukovací trampolíny, desítky prolézaček, skluzavek a lanovek pro děti z akátového dřeva ve stylu Tomových parků, je tady malá domácí ZOO, naučná stezka Geoparkem Český ráj či bludiště v technickém konopí. Šťastná země je ideálním místem pro trávení volného času především pro rodiny s dětmi.

Více na www.stastnazeme.cz a viz také ZDE.

PŘEHLED NEJBLIŽŠÍCH AKCÍ:
* Neděle 24. srpna – koncert kapely Kryštof v čele s Richardem Krajčem, od 16.00 hodin.
* Sobota 13. září – VŠECHNOBRANÍ. Multikulturní festival s dětskou tematikou (koncerty, divadla, soutěže…).

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.