VISACÍ ZÁMEK: SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY

0

Po vydařeném dubnovém koncertu Vypsané fixy v přepeřské sokolovně se fanoušci rockové muziky mohou těšit na další bonbonek. Do Přepeř přijede punková legenda: VISACÍ ZÁMEK! Koncert se uskuteční v sobotu 22. října od 20.30 hodin. Akce je koncipována jako „retro koncert“ legendárního Music clubu Pyrám. Při této příležitosti jsme oslovili zpěváka skupiny Jana Hauberta:


* Honzo, v MC Pyrám jste byli v 90. letech jednou z nejčastěji vystupujících kapel. Jak na tu dobu vzpomínáš?
Klub na Pyrámu byl pro nás příjemným překvapením. Šéfovali tam dva kluci, kterým jsme přezdívali Zelený ďábel a Rudý ďábel. Ďábelsky rychle do nás totiž lili nejrůznější alkoholické nápoje. Koncerty pak bývaly značně divoké. Matně se mně vybavuje, že Pixes skočil jednou na stůl pod pódiem a hrál tak divoce, že ho rozštípal na třísky. Jo, na Pyrámu to bývalo parádní!

 
* Na co se mohou návštěvníci říjnového koncertu těšit v Přepeřích?
Na klasickou punkovou show. Hrajeme staré hity, jako jsou Traktor nebo Stánek a novější Známka punku či Hrad. Máme také mnoho novinek. Co budeme hrát, to vždy vzniká až na místě podle nálady a složení publika. Improvizace nás pořád ještě baví.

CHCETE VYHRÁT VOLNÉ VSTUPENKY NA KONCERT?
Stačí odpovědět výhradně písemně (nikoli e-mailem) na otázku: Kolikrát od svého vzniku změnila skupina Visací zámek složení svých členů? Odpověď pošlete či doručte na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) nejpozději do čtvrtka 13. října 16.00 hodin. Na tři výherce čekají vždy dvě volné vstupenky na koncert.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.