VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA ČTYŘI PRÁZDNINOVÉ KONCERTY!

0

Bohužel ani v letošním roce velké letní festivaly neproběhnou tak, jak jsme byli zvyklí. A tak se koncerty opět vrátí na menší pódia. Ale i to má něco do sebe. Atmosféra menších koncertů je opravdu jedinečná. Nechte se jí pohltit v areálu Pivovaru Rohozec, kde pro vás pořadatelé stejně tak jako v loňském roce připravili sérii letních koncertů pod názvem „ROHOZECKÉ PIVOHRANÍ“. Jako bonus je tu ještě červencový koncert kapely Chinaski v letním kině v Turnově.

Chcete se zdarma zúčastnit všech akcí letního ROHOZECKÉHO PIVOHRANÍ (tedy koncertů kapel Traktor + Seven 4. července, Walda Gang + Alkehol 9. července a Vypsaná fiXa + Curlies 30. července) včetně koncertu kapely Chinaski v letním kině v Turnově 28. července?
Pro tři výherce soutěže máme připraveno exkluzivně vždy po dvou vstupenkách na všechny koncerty – tedy do pivovaru i do letního kina. A to už stojí za účast v soutěži, ne? Jen považte, že každý výherce dostane do ruky osm vstupenek v celkové hodnotě 3.500 Kč!!!

 

 

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY
Soutěžní otázky:
1. Jak se jmenuje vlastním jménem Michal Malátný, zpěvák kapely Chinaski?
2. Jak se původně jmenovala kapela Chinaski?
3. Který zpěvák nahradil zesnulého Vláďu Šafránka v kapele Walda Gang?
4. Walda Gang hraje převážně převzaté písničky od kterého českého zpěváka?
5. Vypsaná fiXa má jaké domovské město?

Tři vylosovaní čtenáři získají vždy po dvou vstupenkách na uvedené koncerty. Chcete se soutěže zúčastnit?
Své odpovědi doručte mailem na adresu: info@turnovskovakci.cz, poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do středy 30. června 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, telefonní číslo a obec či město, odkud jste). Heslo do mailu či na obálku je „Rohozecké pivohraní“.

Pozvánka na koncert v turnovském letním kině

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.