UŽ VÍME, KDO JDE NA PSÍ VOJÁKY ZADARMO

0

Eva Čandová z Rovenska pod Troskami, Dominika Šťastná z Ohrazenic a Tomáš Pleštil z Turnova-Rozumova. To jsou výherci první soutěže na TvA v letošním roce. Oni, resp. jejich rodinní příslušníci, jsou na společné fotografii s Janem Bílým z občanského sdružení Radosti (s plakátem v ruce), které v sobotu 19. listopadu od 20.00 hodin v místním kulturním domě pořádá koncert legendární kapely PSÍ VOJÁCI. Tři výherci získali vždy po dvou volných vstupenkách na koncert. Soutěže (ZDE)se zúčastnilo 43 čtenářů.

Výtěžek z koncertu poputuje na dobročinné účely, konkrétně o. s. Slunce všem, které v Turnově, Palachově ulici, provozuje jediné zařízení v Libereckém kraji, které pečuje o dospělé klienty s autismem.

Volné vstupenky na koncert Psích vojáků jsou první v letošním roce, které jste mohli získat. Podobných příležitostí ale bude v tomto roce bezpočet. Už za několik týdnů se na stránkách TvA objeví soutěž o volné vstupenky na dvojkoncert Vypsané fixy a Mňágy a Žďorp, v květnu se na Frýdštejně uskuteční první ročník rockového festivalu, následovat budou akce v rámci Sedmihorského folkového léta a Maloskalská, Sychrovská a Benátská noc. Máte se tedy na co těšit!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.