TITUL MISS HASIČKA 2015 VYBOJOVALA DÍVKA Z TURNOVA

0

Sympatie veřejnosti i odborné poroty získala Kateřina Müllerová z Turnova, která se může pyšnit titulem Miss Hasička ČeskoSlovensko 2015. O pomyslnou korunku královny krásy v uniformě se před pár dny utkala společně s dalšími sedmi finalistkami z Česka i Slovenska. Čtyřiadvacetiletá absolventka Obchodní akademie, Hotelové školy a Střední odborné školy v Turnově reprezentovala dobrovolné hasiče z SDH Bezděčín. Svým šarmem a důvtipem si získala přízeň veřejnosti, která jí hlasováním přiřkla titulu Miss Hasička Sympatie. Následně spolu s dalšími účastnicemi usilovala i o hlavní titul.

Soutěžící dívky nejprve představilo video natočené v rámci soustředění. Jejich pohotovost a vtip prověřili v krátkém rozhovoru moderátoři Dara Rolins a Libor Bouček, nechyběla ani tradiční promenáda v plavkách a přehlídka ve společenských šatech. Krásu a dovednosti Kateřiny Müllerové, jež soutěžila pod číslem jedna, odborná porota ocenila titulem nejvyšším. K velké radosti celé skupiny jejích podporovatelů si odnesla i titul Miss Hasička ČeskoSlovensko 2015. „Být Miss Hasička ČeskoSlovenska 2015 je nepopsatelný a neuvěřitelný pocit, ale krásný. Moc si toho titulu vážím,“ řekla turnovská absolventka Kateřina Müllerová.

Soutěž o nejkrásnější hasičku Česko – Slovenska se koná již od roku 2010 a je určena pro dobrovolné i profesionální hasičky, které jsou členkami v některé zastřešující hasičské organizaci. Cílem této mezinárodní soutěže je zvýšit povědomí o činnostech SDH v obcích, hasičském sportu a poukázat na rozsáhlou hasičskou základnu v České a Slovenské republice.
Blanka Daníčková, oddělení tiskové a vnějších vztahů Krajského úřadu LK, blanka.danickova@kraj-lbc.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.