SOBOTA 19. ČERVENCE PATŘÍ DOLÁNKÁM!

0

Letošní happening a hudební festival navazující na tradiční folkovou noc a multižánrové festivaly z posledních let, proběhne opět v tradičních Dolánkách, v tomto roce ale v nově vybudovaném kempu – areálu přímo pod Dlaskovým statkem. Vedle hudebního programu, který začne po 14. hodině, návštěvníci uvidí nově upravený prostor – kemp, dětské hřiště, infocentrum a kiosek se sezením a nové sociální zařízení včetně sprch, od ranních hodin zde bude k dispozici i bohatá nabídka doplňkových služeb pro celou rodinu.

Festival nechce konkurovat megaakcím a představovat tuzemské známé kapely, které hrají úplně všude, letošní dramaturgie představí dvě zahraniční kapely (M.A.D. Band z Ruska a Skampidu z Kolumbie), které v Dolánkách již v minulých letech hrály, a vedle nich ty regionální kapely, které prověřila dlouholetá soutěž Stárplej v jabloneckém Klubu na Rampě a které pořadatelé považují za to nejzajímavější, co současná regionální scéna nabízí – Disney Band, The Scoffers, Supermarket Quartet (Liberec), Luděk (Tanvald), Tvorba (Jablonec). Vystoupí také turnovská kapela Snap Call!

Letošní Dolánky mají dobrovolné vstupné. To znamená, že můžete zaplatit, kolik budete chtít s tím, že případně zakoupené lístky po 50 Kč budou mít své číslo a v době přestavování pódia mezi kapelami bude vždy losování – obdoba tomboly – výherci obdrží řadu cen od pořadatelů a sponzorů.

Od 10.00 do asi 18.00 hodin můžete vyzkoušet jezdítka Bergtoys, surfový trenažér, paddleboard nebo kánoi nad jezem, děti lezeckou nafukovací stěnu, trampolínu, k dispozici bude i plácek na volejbal nebo fotbálek.
Stálý kemp – tábořiště už funguje pro celou sezonu, přímo v areálu můžete tedy parkovat a stanovat.

n201407061758_vakci_130_014_dolankyDOLÁNKY 2014
Dolánky u Turnova, vlaková zastávka přímo u Dlaskova statku, pěšky z Turnova od autobusu 20 min.
SOBOTA 19. ČERVENCE
* od 10.00 otevření areálu
* od 14.00 do 01.30 hudební program
* po celý den doprovodný program
* parkování, stanování na místě možné
Více na www.festivaldolanky.cz

Sdílet

Autor článku

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.