SOBOTA 19. ČERVENCE PATŘÍ DOLÁNKÁM!

0

Letošní happening a hudební festival navazující na tradiční folkovou noc a multižánrové festivaly z posledních let, proběhne opět v tradičních Dolánkách, v tomto roce ale v nově vybudovaném kempu – areálu přímo pod Dlaskovým statkem. Vedle hudebního programu, který začne po 14. hodině, návštěvníci uvidí nově upravený prostor – kemp, dětské hřiště, infocentrum a kiosek se sezením a nové sociální zařízení včetně sprch, od ranních hodin zde bude k dispozici i bohatá nabídka doplňkových služeb pro celou rodinu.

Festival nechce konkurovat megaakcím a představovat tuzemské známé kapely, které hrají úplně všude, letošní dramaturgie představí dvě zahraniční kapely (M.A.D. Band z Ruska a Skampidu z Kolumbie), které v Dolánkách již v minulých letech hrály, a vedle nich ty regionální kapely, které prověřila dlouholetá soutěž Stárplej v jabloneckém Klubu na Rampě a které pořadatelé považují za to nejzajímavější, co současná regionální scéna nabízí – Disney Band, The Scoffers, Supermarket Quartet (Liberec), Luděk (Tanvald), Tvorba (Jablonec). Vystoupí také turnovská kapela Snap Call!

Letošní Dolánky mají dobrovolné vstupné. To znamená, že můžete zaplatit, kolik budete chtít s tím, že případně zakoupené lístky po 50 Kč budou mít své číslo a v době přestavování pódia mezi kapelami bude vždy losování – obdoba tomboly – výherci obdrží řadu cen od pořadatelů a sponzorů.

Od 10.00 do asi 18.00 hodin můžete vyzkoušet jezdítka Bergtoys, surfový trenažér, paddleboard nebo kánoi nad jezem, děti lezeckou nafukovací stěnu, trampolínu, k dispozici bude i plácek na volejbal nebo fotbálek.
Stálý kemp – tábořiště už funguje pro celou sezonu, přímo v areálu můžete tedy parkovat a stanovat.

n201407061758_vakci_130_014_dolankyDOLÁNKY 2014
Dolánky u Turnova, vlaková zastávka přímo u Dlaskova statku, pěšky z Turnova od autobusu 20 min.
SOBOTA 19. ČERVENCE
* od 10.00 otevření areálu
* od 14.00 do 01.30 hudební program
* po celý den doprovodný program
* parkování, stanování na místě možné
Více na www.festivaldolanky.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.