S IDEÁLNÍM PÁREM DO BARU NA DRINK

0

Vyrazit do divadla a pak rovnou do baru? V Kulturním centru Turnov v tom nevidí problém. Po představení IDEÁLNÍ PÁR (úterý 7. dubna od 19.30 hodin v městském divadle) zvou všechny diváky na afterparty do Barnebaru s herci Kristýnou Leichtovou a Markem Adamczykem, možná dorazí i režisér Adam Kraus. Welcome drink zdarma je samozřejmostí. Žádné intelektuální debaty nečekejte, skvělý pokec s fajn herci naopak ano. Pro studenty je navíc ještě jeden bonus, a to 50 % sleva na vstupném!

Kristýna Leichtová je známá jako Iva Pacovská ze seriálu Comeback, z Účastníků zájezdu nebo ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Marek Adamczyk si zahrál v seriálu Vyprávěj nebo ve filmech Lidice a Hany. Adam Kraus je sice vystudovaný herec a fanynky ho znají jako fešáka z Ordinace v růžové zahradě, v současné době se ale věnuje spíš režii a Ideální pár je jedním z jeho prvních vlastních počinů. Tým doplňují dva mladí producenti, Hanuš Jordan a Václav Blumentrit.

Představení Ideální pár není zrovna klasickou divadelní hrou, naopak by se dalo říct, že má s vážným divadlem pramálo společného. Celý tým tvoří mladí lidé s moderním pohledem na svět, kteří nehodlají po představení vysedávat v divadle u skleničky vína a diskutovat nad smyslem života. Naopak si s vámi radši dají drink v nedalekém Barnebaru.
Barnebar bude po skončení představení Ideální pár otevřený jen pro diváky, kteří se u vstupu prokážou vstupenkou z divadla, na kterou pak navíc dostanou uvítací drink zdarma.

Vstupenky seženete na recepci Kulturního centra Střelnice Turnov, ale koupit si je můžete i jednoduše přes internet. Cena vstupného je v předprodeji 320 Kč, na místě 360 Kč. Studenti s platným průkazem mají lístky za polovinu, takže v předprodeji za 160 Kč, na místě pak za 180 Kč.

Adéla Ištvánková, Kulturní centrum Turnov, adela.istvankova@kcturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.