PARNÍ VLAK POVEZE NEMOCNICI

0

Historický parní vlak vyjede 11. září z Turnova a poveze pojištěnce VZP. Dopoledne cestující prožijí na trase mezi Turnovem a Libercem, odpoledne se vláček vydá po stejné trase zpět. Obdobně jako loni, tak i letos se Klub přátel železnic Českého ráje dohodl s krajskou pobočkou VZP pro Liberecký kraj na spolupráci, a tak po celou sobotu budou historické jízdy zvláštního parního vlaku spojeny s mnoha výhodami pro pojištěnce VZP.

V rámci programu Dny zdraví s VZP mohou dospělí po předložení průkazu pojištěnce cestovat za poloviční jízdné, děti pojedou zcela zdarma. Historický vlak také poveze vagony s neobvyklým doprovodem, například malou „nemocnici“. Ta bude cestujícím zdarma nabízet orientační vyšetření. Pokud se zájemci chtějí dozvědět více o svém zdraví a kondici, mohou si nechat zjistit hladinu cholesterolu v krvi, tělesný tuk, vitální kapacitu plic, tělesný tlak, sílu stisku ruky. Cestovní pohodu zpestří kytary trampů.

Stanislav Šetina

specialista marketingu a komunikace,Krajské pobočky VZP ČR  pro Liberecký kraj

stanislav.setina@vzp.cz

 

Jízdní řád 11. září 2010

 

Z TURNOVA

Turnov                                  9:35

AHr Doubí u Turn. z           9:45                       9:46

Sychrov                                 9:52                       9:53

Sedlejovice z                       9:57                       9:58

Hodkovice n.Mohelkou     10:05                     10:06

Rychnov u Jabl. n. N.         10:17                     10:22

Rádlo z                                  10:30                     10:31

Jeřmanice                            10:37                    10:53

AHr Pilínkov z                      11:03                     11:04

Liberec                                 11:13

 

Z LIBERCE

Liberec                                  12:44

AHr Pilínkov z                      12:55                     12:56

Jeřmanice                            13:07                     13:15

Rádlo z                                 13:19                     13:20

Rychnov u Jabl. n. N.         13:28                     13:43

Hodkovice n. Mohelkou    13:55                     13:56

Sedlejovice z                       14:02                     14:03

Sychrov                                14:07                     14:08

AHr Doubí u Turn. z           14:15                     14:16

Turnov                                  14:26

Sdílet

Autor článku

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.