KAVÁRNA KUS NA STŘELNICI ODMĚŇUJE STÁLÉ ZÁKAZNÍKY I NÁVŠTĚVNÍKY POŘADŮ KCT

0

Kulturní centrum Turnov připravilo pro své návštěvníky lákavý věrnostní program plný výhod a zajímavých odměn. Všichni zájemci sbírat speciální razítka na akcích Kulturního centra a v kavárně KUS a získat tak třeba možnost rezervovat si vstupenky na vybrané pořady s předstihem nebo si ukládat 5 % z útraty v kavárně KUS na Střelnici na osobní účet. „Chceme dát najevo všem našim pravidelným návštěvníkům, divákům a fanouškům, že si jejich přízně vážíme. Proto jsme se rozhodli přijít se systémem odměn, které by je mohly potěšit,” říká jednatel Kulturního centra Turnov David Pešek.

Proč budete chtít být KUSovníkem?
Každého KUSovníka, tedy člena věrnostního programu, čeká spousta odměn. Třeba 5 % „buyback“, což znamená, že se vám při každé návštěvě kavárny KUS ukládá 5 % útraty na váš osobní KUSovnický účet. Nastřádané peníze tady pak můžete kdykoli utratit.
Všichni KUSovníci mají v KUSu a baru kina Sféra KUSovnické extra ceny: dostanou velký popcorn za cenu malého, velkou kofolu za cenu malé a velký fresh ovocný nápoj za cenu středního.
Kromě toho dostanou všichni členové věrnostního programu při každé návštěvě kavárny KUS na Střelnici vodu s mátou a citrónem zdarma.

Tím ale seznam výhod zdaleka nekončí. Všichni KUSovníci budou dostávat přednostní informace o speciálních akcích v KUSu, nazvaných KUS experta. V kavárně se totiž bude třeba degustovat víno, ochutnávat pivo, ale chystají se i zábavná odpoledne pro rodiny s dětmi nebo Dámské jízdy.

Návštěvníky divadla, kina i koncertů zaujme jistě i možnost KUSovníků rezervovat si vstupenky na vybrané lákavé akce s předstihem před ostatními zájemci. O všech výhodách bude KUSovníky informovat speciální newsletter, a to opět s předstihem před ostatními.

Třešničkou na KUSovníkovi je pak narozeninová SMS, prostřednictvím které vás KCT pozve v den vašich narozenin na kávu a něco dobrého zdarma.

KUSovníkem může být každý
Členem věrnostního programu KCT, takzvaným KUSovníkem, se může stát každý. Stačí na speciální kartičku posbírat šest razítek. Kartičku s prvním razítkem a pak i další razítka je možné získat na všech akcích KCT s platnou vstupenkou, rozdávat je budou uvaděčky u vstupu. Razítko můžete získat i v kavárně KUS, a to za jeden zaplacený účet každý den. Razítka sbírá vždycky jeden člověk, není tedy možné nechat si dát razítko za partnera či kamaráda.
Po nasbírání všech šesti razítek pak stačí přijít do kavárny KUS na Střelnici, kde vám obsluha vydá věrnostní kartičku KUSovníka a můžete směle začít čerpat výhody a užívat si speciální KUSovnické akce. Platnost věrnostní kartičky KUSovníka je 12 měsíců, během kterých už ale můžete sbírat další razítka na novou kartičku.
Myslíme i na malé KUSovníčky
Členem věrnostního programu se můžou stát všichni starší 12 let. Ale i menší návštěvníky KCT čeká nově odměna. Po nasbírání šesti razítek na speciální barevnou kartičku KUSovníčka si můžou přijít do baru kina Sféra pro popcorn a pití zdarma.

Více informací najdete na www.kcturnov.cz a na fb.com/kusturnov

Adéla Beranová, adela.beranova@kcturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.