DUBNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Z halových sportů už nám v servisu dubnových pozvánek zůstala pouze házená. Turnovským ženám se v letošním ročníku daří, přijďte je v závěrečných bojích druhé ligy do haly TJ ve Skálově ulici podpořit! Další pozvánky jsou hlavně fotbalové, zajít můžete na divizi, v I. A třídě to bude třeba derby Mírová – Lomnice. Na hřišti v Mírové hrají i turnovské ženy. V závěru našeho přehledu je potom pozvánka na seriál cyklistických závodů v Českém ráji.

Sobota 4. dubna
* FOTBAL
/ I. B třída: Rovensko – Držkov, DIVIZE žen: Pěnčín-Turnov – Ďáblice B (13.30 Mírová!), OP Liberecka: Pěnčín – Chrastava, Semilsko-OS: Tatobity – Libštát B. Výkop všech utkání v 16.30 hodin, není-li uvedeno jinak!

Neděle 5. dubna
* FOTBAL
/ DIVIZE: FK Pěnčín-Turnov – Trutnov. Výkop v 16.30 hodin. POZOR! Z důvodu nepřízně počasí bude zápas odehrán v náhradním termínu!

Sobota 11. dubna
* FOTBAL
/ KP: Pěnčín-Turnov B – Chrastava (Pěnčín!), Sedmihorky – Č. Lípa, I. A třída: Mírová – Lomnice, I. B. třída: Jenišovice – Pěnčín. Výkop všech utkání v 16.30 hodin.
* HÁZENÁ, II. liga, ženy: TJ Turnov – Sokol Vršovice B. Sportovní hala ve Skálově ulici, začátek v 16.00 hodin.

Neděle 12. dubna
* FOTBAL
/ Semilsko-OS: Rovensko B – Tatobity. Výkop v 16.30 hodin.

Sobota 18. dubna
* FOTBAL
/ I. B třída: Rovensko – V. Hamry B, OP Liberecka: Pěnčín – Kr. Studánka B, OP Jablonecka: Jenišovice B – Hodkovice B, Semilsko-OP: FK Přepeře – Libštát (14.00 Semily!), OS: Přepeře B – Libštát B (17.00 Semily!), Tatobity – Poniklá. Výkop všech utkání v 16.30 hodin, není-li uvedeno jinak!
* HÁZENÁ, muži, Inter REG liga: TJ Turnov – HBC Jičín C. Hala TJ od 18.00 hodin.

Neděle 19. dubna
* FOTBAL
/ DIVIZE: FK Pěnčín-Turnov – Náchod, OP Jablonecka: M. Skála B – Zásada B. Výkop v 17.00 hodin.
* HÁZENÁ, II. liga, ženy: TJ Turnov – DHC SVŠ Plzeň. Sportovní hala ve Skálově ulici, začátek v 17.30 hodin. Jedná se o přeložené utkání z března. POZOR! Nakonec se utkání z důvodu kolize termínů na straně Plzně v tomto termínu neodehraje!

Sobota 25. dubna
* FOTBAL
/ KP: Sedmihorky – Bozkov, I. A třída: Mírová – Doubí, DIVIZE žen: Pěnčín-Turnov – Kounice (13.30 Mírová!). Výkop všech utkání v 17.00 hodin, není-li uvedeno jinak!

Neděle 26. dubna
* FOTBAL
/ KP: Pěnčín-Turnov – Skalice, OP Jablonecka: M. Skála – Lučany, Semilsko-OP: Přepeře B – Rovensko B (Semily!). Výkop všech utkání v 17.00 hodin.

OSTATNÍ

* MTB POHÁR ČESKÉHO RÁJE. Všichni příznivci MTB jsou zváni na letošní 2. Ročník MTB poháru Českého ráje. Smyslem seriálu závodů je sdružovat MTB závody z oblasti Českého ráje a hlavně jejich účastníky.
V dubnu odstartují dva úvodní závody na prověřeném Střížovickém  „single tracku“:
* 4. dubna, start ve 14.00 – 1. Jarní XC – závod na jednu hodinu
* 24. dubna, start v 19.00– 3 hours MTB –  závod s čelovkami
Další závody budou následovat například na bývalé motokrosové trati u Malé Skály, nebo MTBO v Čertoryjích. Seriál čítá celkem 8 závodů. Bližší informace na www.amulet.cz.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.