KAM O PRÁZDNINÁCH?

0

Vloni turnovské děti o prázdninách lyžovaly na domácí sjezdovce ve Struhách. Ta letos fungovala pouhé tři dny! A lepší už to nebude. Přesto nám ještě nějaké zimní radovánky zbyly. Díky usilí lidí, kteří se starají o umělou ledovou plochu vedle sportovní haly u nádraží, je připraven týden bruslení. Každý den je kluziště otevřeno již od 9 hodin. Rozpis hodin pro veřejnost najdete zde.

Kluziště má před sebou poslední týden provozu, v pondělí 12. března bude sezona ukončena, hřiště rozebráno a plocha se opět promění v asfaltové hřiště.
Kdo nebruslí, může plavat. Bazén na Výšince o prázdninách nabízí rozšířené hodiny pro veřejnost. I v bazénu se plave již od 9 hodin dopoledne. Více najdete zde.

Prázdninový program připravila pro děti také Žlutá ponorka – středisko pro volný čas v Husově ulici. V úterý 6. března se tu od 10 hodin koná tvůrčí dílna s názvem „Duchové Afriky“ – děti budou vyrábět sošky z africké mytologie. Další výtvarná dílna se koná v sobotu 10. března v městské knihovně, kde v 10 hodin začíná výtvarná dílna s názvem „Pohádkové masky a lampičky“ – jde o přípravu pohádkového průvodu Noci s Adresenem, akce, která se uskuteční v závěru měsíce. Knihovna v březnu také pořádá „Měsíc internetu“.

Možná, že se o prázdninách koná pro děti ještě nějaká další akce, to se ale nepodařilo zjistit, tak případně dejte vědět…

A ještě jedna nabídka pro kluky a jejich tatínky. Chcete vidět naši fotbalovou reprezentaci v plné síle? V úterý 6. března bude od 10 hodin na stadionu Slovanu Liberec zahájen prodej vstupenek na domácí kvalifikační utkání české fotbalové reprezentace proti Kypru. Vstupenky přijdou na 200 až 400 korun.
Zápas se hraje 28. března od 17.30 na stadionu v Liberci. Čtyři dny před tím hraje naše reprezentace v Praze s Německem.

Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.