JETHRO TULL NA SYCHROVĚ, SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY

0

Koncerty v areálu zámku Sychrov patří k vyhledávaným. V minulých letech zde hostili veličiny světového hudebního nebe. Vystupovali zde mj. Kris Kristofferson, Apocalyptica, Suzanne Vega, představen tu byl mj. i projekt Vivaldiano. V sobotu 16. června zde přivítají další legendu – Jethro Tull!

„Desky Jethro Tull patří k nejprodávanějším na celém světě. Totéž platí i o koncertech. Jsem rád, že na Sychrově můžeme přivítat další veličinu. Jedná se o velké turné k 50. výročí kapely, je pro nás ctí, že jedna ze zastávek bude právě na Sychrově. Je to unikátní příležitost živě vidět legendárního Iana Andersona,“ zve za pořadatele na koncert Pavel Mikez.

Kapela Jethro Tull vznikla v roce 1968, vydala 30 studiových a živých alb, která se prodala ve více než 60 milionech kopií po celém světě. Během své 50leté historie odehrála více než tři tisíce koncertů ve více než 50 zemích světa, přičemž každý rok stihla odehrát více než 100 koncertů.
Letošní celosvětové turné startuje 30. května v Phoenixu v USA. Po devíti koncertech se kapela stěhuje do Evropy, v České republice vystoupí na hradu Loket a na Sychrově, načež se opět vrací na koncerty v USA a Kanadě. Do Evropy se potom ještě vrátí o prázdninách. Sychrov se tak zařazuje k místům jako Los Angeles, Berkley, Toronto, Montreal, Mnichov, Řím, New York, Varšava, Paříž či Birmingham.

„Koncert bude setkáním s fanoušky po celém světě, bude to oslava všech 33 členů kapely, kteří byli součástí Jethro Tull. Těch, kteří přinesli kapele svůj talent, dovednosti a osobitý hudební styl jak během živého vystoupení, tak i ve studiu. Připojte se ke mně a ke stávající kapele a prožijte s námi nostalgický večer plný rozmanité hudby, která představuje průřez naší tvorbou v průběhu let existence Jethro Tull,“ uvedl k turné Ian Anderson.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA KONCERT JETHRO TULL
Na sychrovský koncert zbývají v prodeji už jen poslední vstupenky. Čtenáři TvA mají unikátní příležitost – pořadatel Šimmi AG věnoval do soutěže pět volných vstupenek k stání. Chcete se soutěže zúčastnit? Odpovězte na otázku, kde začíná celosvětové turné Jethro Tull, jehož je Sychrov součástí.
Své odpovědi doručte e-mailem na adresu: info@turnovskovakci.cz, poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do středy 13. června 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, telefonní číslo a obec či město, odkud jste). Vylosujeme pět čtenářů, kteří obdrží vždy po jedné vstupence na koncert. Heslo do mailu či na obálku je „Jethro Tull“.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.