JAN SAUDEK VYSTAVUJE V TURNOVĚ SVOU PRVNÍ KOLEKCI ŠPERKŮ

0

Limitovanou edici exkluzivních šperků, kterou navrhl světoznámý fotograf a malíř Jan Saudek pro železnobrodskou značku LIGLASS, si můžete od 18. do 27. října prohlédnout v turnovském butiku Styl v Palackého ulici. Kolekce „LIGLASS by Jan Saudek“ je hravá, zářivá i extravagantní a odráží Saudkovy vzpomínky na dětství i jeho typickou hru s barvami. Kolekci tvoří celkem 12 šperků, každý z nich je originální, spojuje je však Saudkova extravagance a jedinečnost.

Obdivovat můžete Janovy slzy – pestrý náhrdelník využívající typický motiv umělcovy tvorby, saudkovsky pojatou Rebélii nebo hravé a jemné Duhovky. „Jako malí kluci jsme strašně rádi hráli kuličky. K těm nejvíce ceněným patřily samozřejmě duhovky – kdo měl duhovky, byl král,“ vysvětluje vznik ústředního šperku celé edice Jan Saudek.

Všechny šperky si můžete prohlédnout i zakoupit v turnovském Stylu. „Kolekci jsem poprvé viděla na slavnostním představení v Praze a natolik mě svou pestrostí a osobitostí nadchla, že jsem ji ihned zatoužila ukázat svým zákaznicím a dalším zájemcům v Turnově a okolí,“ říká Zuzana Filipová, majitelka butiku. „Jsem proto moc ráda, že se mi prezentaci tohoto malého mistrovského díla podařilo uspořádat a můj velký dík patří také společnosti LIGLASS!“  Vstup je zdarma a přijít můžete každý všední den od 10.00 do 17.30 hodin, v sobotu od 10.00 do 12.00 hod. Jde o první prezentaci této kolekce v Libereckém kraji. -df-

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.