FESTIVAL NA JIZEŘE: SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA KONCERT MICHALA HRŮZY

0

Divadelní a hudební Festival na Jizeře, který našel své stálé místo v turnovském letním kině, má za sebou červnové vystoupení známé herečky Simony Stašové v divadelním představení Poslední ze žhavých milenců a koncert kapely Čechomor. Na počátku srpna zde bylo reprízováno úspěšné divadelní představení Caveman.

Festival na Jizeře zakončí hlas úspěšného zpěváka a turnovského rodáka Michala Hrůzy. Spolu se svojí kapelou Hrůzy představí nejznámější hity. Večer plný hudby a nápaditých textů vypukne v pátek 24. srpna. Více najdete na www.festivalnajizere.cz.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA KONCERT MICHALA HRŮZY A KAPELY HRŮZY
Chcete se zúčastnit soutěže o volné vstupenky na koncert Michala Hrůzy a kapely Hrůzy? Vyjmenujete tři z nejznámějších hitů zpěváka. Svoji odpověď doručte e-mailem na adresu: info@turnovskovakci.cz, poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do středy 22. srpna 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, telefonní číslo a obec či město, odkud jste). Na obálku či do mailu napište heslo „Festival na Jizeře“. Vylosujeme tři čtenáře, kteří získají vždy po dvou vstupenkách na koncert.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.