DĚTSKÝ DEN S PONORKOU

0

Rodinné odpoledne pro velké i malé proběhne v sobotu 13. června od 14.00 do 18.00 hodin v parku u letního kina v Turnově. Srdečně vás zveme na tradiční akci známou jako „Bouda na ulici“, kterou letos připravuje Žlutá ponorka za pomoci iniciátora předchozích ročníků Petra Boudného. Můžete se těšit na atraktivní aktivní program pro celou rodinu, od nejmenších po teenagery i dospělé. Najdete tu také dostatek občerstvení s posezením na lavičkách či přímo na louce. Budete mít možnost sledovat soupeření odvážlivců v Crazy Bubbles, při bednolezení či v bazéně s aquazorbingem. Nebude chybět ani velké nafukovací centrum a skákací hrady nejrůznějšího provedení. Pro milovníky zvířat bude připravená minizoo, zájemce o stroje mohou vyzkoušet jízdu na zahradních traktůrcích. Střelecké dovednosti prověří pouťová střelnice a k vidění bude i těžká technika.

Novinkou letošního ročníku budou dvě tratě rozvíjejících krátkých disciplín pro menší a větší děti. Všichni, kdo úspěšně absolvují celou trať, budou odměněni drobnou cenu.

Finanční pokrytí akce takového rozsahu není možné bez sponzorů a přispění veřejnosti. Během odpoledne si můžete koupit lístek do benefiční tomboly a podpořit tak akci svým drobným dílem. V závěru odpoledne vylosují zástupci sponzorů věcné ceny.

Společně s vámi věříme v pěkné počasí a těšíme se 13. 6. na viděnou v parku.
Za realizační tým Tomáš Zakouřil, www.zlutaponorka.turnov.cz

Pořádá: Žlutá ponorka Turnov, Středisko pro volný čas
Ve spolupráci s organizacemi: Nová naděje, o. s., Rodinné centrum Náruč, o. s., Spirála Turnov, o. s., Povyk, o.s., SDH Turnov, TJ Turnov, Sokol Turnov, Městská knihovna A. Marka Turnov a další.
Za podpory: Crytur s. r. o., Pekárna Mikula s. r. o., Partners, a. s. – market Turnov, KC Turnov s. r. o. a další.
VSTUP ZDARMA

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.