CYKLOJÍZDA GREENWAY JIZERA S PRŮVODCEM

0

V neděli 18. září máte možnost projet se na kole z Turnova do Svijan a zpět zamýšlenou trasou cyklostezky kolem řeky Jizery. Seznámíte se s různými variantami řešení cyklotrasy, setkáte se s představiteli obcí, podíváte se do svijanského pivovaru i zámku, v Přepeřích do kostela a zajímavé informace vám v průběhu cesty sdělí lidé z různých oborů (archeolog, historik, pracovníci v cestovním ruchu ad.). Na akci volně navazuje „Rodinné odpoledne na kolečkách“, které se koná v areálu Maškovy zahrady.

n201609121420_vakci_221_016_gwSraz účastníků cyklojízdy po Greenway Jizera je v neděli 18. září v 9.00 hodin před Sportovně rekreačním areálem Maškova zahrada v Turnově. Zakončení bude tamtéž mezi 13. a 14. hodinou. Délka trasy je zhruba 21 kilometrů.
Trasa: Turnov – Modřišice – Přepeře – Mokrý – Ploukonice – Příšovice – Svijany a zpět přes Nudvojovice.

Organizátorem cyklojízdy je Sdružení Český ráj. Partnery projektu jsou město Turnov, obce Svijany, Modřišice, Přepeře a Příšovice, Pivovar Svijany, a. s. a Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Projekt je realizován za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.